Podkategoria: Konie

 • Busy do Anglii - Przewozy do Anglii http://busdoanglii24.pl »

  Busy do Anglii Jesteśmy firmą działającą od wielu lat. Zajmujemy się przewozem osób na trasach Polska - Anglia - Polska
  Obsługujemy 12 województw w polsce Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie
  W Anglii obsługujemy wiekszą cześć miedzy innymi Londyn, Manchester, Leeds, Birmingham
  Nasze samochody przystosowane do długich tras rozkładane wygodne siedzenia oddzielna przestrzeń ładunkowa
  Przewóz osób od drzwi do drzwi. Zapraszamy

  http://busdoanglii24.pl

  Busy do Anglii z Polski

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Centrum Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym możesz otrzymać profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Oferta tego ośrodka skierowana jest głównie do osób dorosłych i młodzieży, do osób, które na co dzień borykają się z trudnościami natury emocjonalnej, które cierpią na zaburzenia lub choroby psychiczne lub po prostu do osób, które poszukują nowej ścieżki rozwoju osobistego i potrzebują bardziej zrozumieć siebie i własne mechanizmy emocjonalne. Mandala pracuje w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, a zatem łączy dwa wiodące nurty psychoterapeutyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zioła dla koni »

  Dużym krokiem była obrona dyplomu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na temat ziołolecznictwa u koni, co pozwoliło nam zagłębić się w temat od strony naukowej.
  W następnej kolejności rozpoczęliśmy przygotowanie budynku do produkcji tak, by mógł on spełnić rygorystyczne wymogi nadzoru weterynaryjnego.
  Opracowaliśmy również schemat technologiczny i wdrożyliśmy system HACCP. Po miesiącach przygotowań rozpoczęliśmy produkcję.
  Obecnie kontrolujemy wszystkie etapy produkcji począwszy od upraw, przez mieszanie, pakowanie, magazynowanie aż do produktu końcowego i dystrybucji.
  Dodatkowym atutem jest to, że firma powstała w polskim zagłębiu zielarskim, na ekologicznie czystych terenach, z dala od przemysłu.
   

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »

Konie - nowa strona:

Adres: