Podkategoria: Ziołolecznictwo

 • Forever Living - Forever Living »

  Strona foreverliving.info5.pl przeznaczona jest dla osób ciekawych informacji na temat zdrowia i zdrowego stylu życia. Forever Living Products FLP wiedzie prym w uprawie szczególnego gatunku aloesu - barbadensis miller. Wykazujemy na stronie te suplementy oraz kosmetyki z Forever Living na które warto zwrócić szczególną uwagę, proszę pamiętać, że mają Certyfikaty Jakości IASC. Staramy się doradzać w kierunku zdrowej jakości życia. Przedstawiamy cały asortyment firmy Forever, m.in. z zakresu odchudzania. Preparaty są przeznaczone do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy, oferujemy linię kosmetyków, przeznaczoną dla wymagających osób, ponieważ kosmetyki nie wywołują alergii i żadnych podrażnień. Sztandarowymi produktami są: Aloe Vera Gel - obecność czystego miąższu Aloe barbadensis zawiera się w granicach 89 – 97,4% - wynik potwierdzony badaniami, zawartość natomiast niepożądanych składników m.in.: aloiny i emodyny nie przekracza 5 ppm. Inne produkty polecane przez nas to: Dezodorant Aloe Ever-Shield Forever, Aloe Lips Forever - Balsam do ust, Forever Bright Toothgel - pasta do zębów. Aloe Heat Lotion Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najtańszy Sklep Zielarski »

  Zioła są zdrowsze od pastylki, tabletki lub innych leków farmaceutycznych, bo nie ingerują w naturalne środowisko organizmu, tak jak jest w tym drugim przypadku. Zioła traktuje się w rozlicznej formie, zdołają być jako bandaż, jako herbata lub zaparzenie, wolno je inhalować albo spożywać, w zależności od potrzeb oraz przeznaczenia danych ziół. Sprawnie pomagają zmagać się z chorobą, przeziębieniem, kurują rany i wspomagają się goić opuchliznom. Zioła mają dużo wyśmienitych słuszności, przez to są tak legendarne oraz lubiane.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sfermentowana soja? »

  Natto to dość specyficzne danie japońskie. Natto powstaje z soi. To inaczej sfermentowana soja. Proces produkcji wygląda tak, że do gotowanych ziaren dodaje się bakterie. Podczas fermentacji powstają dobre bakterie- posiadają one za zadanie ułatwiać trawienie i przyswajanie składników odżywczych. W natto występuje także bardzo cenny enzym zwany nattokinazą. Kilkadziesiąt lat temu, gdy odkryto ów enzym był on najbardziej obiecującym środkiem w celu zapobiegania ale też leczenia chorób związanych z układem krążenia.Ponad to Natto to źródło witamin, a ponadto mikro- i makroelementów. Znajdziemy w nim witaminę B1, B2, PP, A, E i K oraz dodatkowo witaminę B12. Ciekawostkę stanowi witamina K. W natto jest jej dziesięciokrotnie więcej niż w szpinaku! To ważna witamina dla naszych kości- zapobiega osteoporozie a również pełni bardzo istotną rolę w gospodarce wapniowej i reminalizacji tkanek. Źródło witaminy K1 jest dosyć powszechne, spotkać ją możemy np. w warzywach, z kolei witamina K2 to witamina występująca tylko w produktach fermentowanych, np. serach. Wyobraźmy sobie jak wiele osób musi mieć niedobór tej witaminy. W tym momencie mamy intuicyjny sposób ażeby zapewnić odpowiednią dawkę witaminy K organizmowi: wystarczy spożywać Natto!

  Data dodania: 24 10 2015 · szczegóły wpisu »

Ziołolecznictwo - nowa strona:

Adres: