Podkategoria: Ciąża

 • Busy do Anglii - Przewozy do Anglii http://busdoanglii24.pl »

  Busy do Anglii Jesteśmy firmą działającą od wielu lat. Zajmujemy się przewozem osób na trasach Polska - Anglia - Polska
  Obsługujemy 12 województw w polsce Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie
  W Anglii obsługujemy wiekszą cześć miedzy innymi Londyn, Manchester, Leeds, Birmingham
  Nasze samochody przystosowane do długich tras rozkładane wygodne siedzenia oddzielna przestrzeń ładunkowa
  Przewóz osób od drzwi do drzwi. Zapraszamy

  http://busdoanglii24.pl

  Busy do Anglii z Polski

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Centrum Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym możesz otrzymać profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Oferta tego ośrodka skierowana jest głównie do osób dorosłych i młodzieży, do osób, które na co dzień borykają się z trudnościami natury emocjonalnej, które cierpią na zaburzenia lub choroby psychiczne lub po prostu do osób, które poszukują nowej ścieżki rozwoju osobistego i potrzebują bardziej zrozumieć siebie i własne mechanizmy emocjonalne. Mandala pracuje w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, a zatem łączy dwa wiodące nurty psychoterapeutyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • szkola-magiera.pl - poradnia laktacyjna warszawa »

  Szkoła rodzenia Magiera w Warszawie jest prowadzona przez dyplomowaną położną, która pracuje w zawodzie od 1994 roku. Od 1998 roku prowadzi indywidualną praktykę, proponując usługi w dziedzinie położnictwa i pielęgniarstwa. Podczas lekcji analizowane są najróżniejsze tematy powiązane z ciążą, porodem i połogiem. Przede wszystkim skupia się na przekazaniu wiadomości o przebiegu ciąży i porodu. Prowadzone są także treningi ogólnorozwojowe i specjalne, ułatwiające przygotowanie się kondycyjnie do porodu i umożliwiające późniejszą szybką regenerację. Szkoła rodzenia oferuje dodatkowo konsultacje laktacyjne. W poradni laktacyjnej można uzyskać sugestie w zakresie karmienia piersią, a ponadto wskazówki w problemach laktacyjnych na przykład nawał, zastój, dziecko źle ssie, relaktacja i wiele innych.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ćwiczenia dna miednicy na zdrowie »

  Oferujemy Państwu praktyczny program ćwiczeń Intima, przeznaczony dla pań w różnym wieku. To profesjonalna kuracja inkontynencji, której podstawą jest trening dna miednicy. Regularne wzmacnianie mięśni Kegla pomoże uporać się z kłopotem ciągłych pielgrzymek do łazienki, i polepszy pożycie intymne.
  Co ważne, wzmacnianie dna miednicy jest też z dobrym rezultatem dla mężczyzn. Ma funkcje ochronne przeciwko przypadłościom prostaty, zbawiennie też wpływają na współżycie intymne. Łatwe i efektywne są świetną alternatywą dla farmaceutyków.
  Plan Intima oprócz zestawienia treningów zawiera instrukcje leczenia, które w przypadku każdej osoby powinno być dobrane do jego formy i aktywności. Tłumaczymy w nich z czym powinno się łączyć trening dna miednicy, tak by przysparzał jeszcze lepsze skutki.

  Data dodania: 28 07 2017 · szczegóły wpisu »

Ciąża - nowa strona:

Adres: