Podkategoria: Ciąża

 • szkola-magiera.pl - poradnia laktacyjna warszawa »

  Szkoła rodzenia Magiera w Warszawie jest prowadzona przez dyplomowaną położną, która pracuje w zawodzie od 1994 roku. Od 1998 roku prowadzi indywidualną praktykę, proponując usługi w dziedzinie położnictwa i pielęgniarstwa. Podczas lekcji analizowane są najróżniejsze tematy powiązane z ciążą, porodem i połogiem. Przede wszystkim skupia się na przekazaniu wiadomości o przebiegu ciąży i porodu. Prowadzone są także treningi ogólnorozwojowe i specjalne, ułatwiające przygotowanie się kondycyjnie do porodu i umożliwiające późniejszą szybką regenerację. Szkoła rodzenia oferuje dodatkowo konsultacje laktacyjne. W poradni laktacyjnej można uzyskać sugestie w zakresie karmienia piersią, a ponadto wskazówki w problemach laktacyjnych na przykład nawał, zastój, dziecko źle ssie, relaktacja i wiele innych.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ćwiczenia dna miednicy na zdrowie »

  Oferujemy Państwu praktyczny program ćwiczeń Intima, przeznaczony dla pań w różnym wieku. To profesjonalna kuracja inkontynencji, której podstawą jest trening dna miednicy. Regularne wzmacnianie mięśni Kegla pomoże uporać się z kłopotem ciągłych pielgrzymek do łazienki, i polepszy pożycie intymne.
  Co ważne, wzmacnianie dna miednicy jest też z dobrym rezultatem dla mężczyzn. Ma funkcje ochronne przeciwko przypadłościom prostaty, zbawiennie też wpływają na współżycie intymne. Łatwe i efektywne są świetną alternatywą dla farmaceutyków.
  Plan Intima oprócz zestawienia treningów zawiera instrukcje leczenia, które w przypadku każdej osoby powinno być dobrane do jego formy i aktywności. Tłumaczymy w nich z czym powinno się łączyć trening dna miednicy, tak by przysparzał jeszcze lepsze skutki.

  Data dodania: 28 07 2017 · szczegóły wpisu »

Ciąża - nowa strona:

Adres: