Podkategoria: Paintball

 • Busy do Anglii - Przewozy do Anglii http://busdoanglii24.pl »

  Busy do Anglii Jesteśmy firmą działającą od wielu lat. Zajmujemy się przewozem osób na trasach Polska - Anglia - Polska
  Obsługujemy 12 województw w polsce Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie
  W Anglii obsługujemy wiekszą cześć miedzy innymi Londyn, Manchester, Leeds, Birmingham
  Nasze samochody przystosowane do długich tras rozkładane wygodne siedzenia oddzielna przestrzeń ładunkowa
  Przewóz osób od drzwi do drzwi. Zapraszamy

  http://busdoanglii24.pl

  Busy do Anglii z Polski

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Centrum Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym możesz otrzymać profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Oferta tego ośrodka skierowana jest głównie do osób dorosłych i młodzieży, do osób, które na co dzień borykają się z trudnościami natury emocjonalnej, które cierpią na zaburzenia lub choroby psychiczne lub po prostu do osób, które poszukują nowej ścieżki rozwoju osobistego i potrzebują bardziej zrozumieć siebie i własne mechanizmy emocjonalne. Mandala pracuje w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, a zatem łączy dwa wiodące nurty psychoterapeutyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Relaks »

  Kto z nas nie lubi oddać się chwili relaksu. Jedni lubią odpoczywać w zaciszu swojego mieszkania inni dosłownie całkiem inaczej używając salonów urody. Jedni cenią sobie relaks w formie aktywności ruchowej inni dosłownie przeciwnie preferują poleniuchować odpoczywając biernie. Tak w rzeczywistości forma relaksu Bez względu o kilka ważniejszy będzie efekt, który powinniśmy osiągnąć czyli poczuć się odprężeni, wypoczęci, pełni sił i energii do dalszych naszych działań na płaszczyźnie rodzinnej jaki i zawodowej. Zachęcamy do odwiedzania strony relaks.fajne.net.pl . U nas odnajdziecie wiele fajnych propozycji jak w indywidualny sposób oddać się relaksowi. Podpowiadamy interesujące rozwiązania a także  pomysły jak połączyć relaks z aktywnością która przyniesie wymierne skutki. Odwiedzając naszą stronę możesz mieć zapewnienie, że nie będziesz się nudził. Zapewniamy dostęp do ciekawych informacji jak również pomysłów dzięki, którym swój wolny czas wykorzystasz najlepiej jak to należy można wypoczywając jak również relaksując się w zupełnym tego wyrazu znaczeniu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji a także tylko od Was zależy czy zechcecie skorzystać z naszych propozycji.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Paintball Wrocław »

  Świetny Paintball niedaleko Wrocławia. Nasze pole paintballowe dostarcza nie tylko ogromnej porcji adrenaliny, ale też znakomitej formy relaksu, zabawy, nowych doznań. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy 100% fairplay, profesjonalizmu, rewelacyjnie spędzonego czasu na łonie natury wśród pięknych widoków. Pole paintballowe otoczone jest lasem, co sprawia, że nawet najgłośniejsza strzelanina oraz grill do białego rana nie zakłócą nikomu spokoju.

  Data dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »

Paintball - nowa strona:

Adres: