Wynajem Starych Samochodów

Wynajem Starych Samochodów W Naszej ofercie posiadamy stare i zabytkowe samochody gotowe do wynajęcia do reklam lub produkcji filmowych, na potrzeby spotów oraz różnych podobnych celów. Posiadamy samochody rodem z PRL: Milicję, Straż, Karetki, Karawany itp. Dodatkowo posiadamy samochody zabytkowe: Maluchy, Duże fiaty, Polonezy, Trabanty, samochody zagraniczne (amerykańskie) itp. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem samochodu do swojej produkcji - zadzwoń. Na pewno posiadamy samochód, którego szukasz.

Szczegóły strony dofilmu.com:

Podlinkuj stronę dofilmu.com:

Wynajem Starych Samochodów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • naprawa turbospężarek, regenaracja turbosprężarek »

  Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych. W katalogu usług/produktów turbosprężarki zarówno nowe, jak również regenerowane. Części zamienne których używamy do naprawy turbosprężarek pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów, dzięki czemu są gwarancją najwyższej, jakości wykonania. Mamy przyszłościowy i precyzyjny sprzęt, a oprócz tego wieloletnie doświadczenie niezbędne przy naprawie turbosprężarek. Bogata wiedza i kwalifikacji pozwalają nam na szybkie wykonanie każdego zlecenia.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nowczesne auta »

  Historia motoryzacji przylega do spraw najnowszej, co nie dla każdych jest oczywiste. To, co pośrednio lub wręcz połączone jest z pojazdami definiuje termin motoryzacja. Dopiero pod koniec XIX wieku próby odciążenia zwierząt pociągowych oddały się sukcesem gdy to kluczowe auto ruszyło w podróż. Tchnienie mieszkania w metalowe pudła więc był wyczyn poprzedzony latami ciężkiej pracy konstruktorów oraz mechaników. Historycy za najbardziej aktywny moment w toku motoryzacji uważają przełom XIX i XX wieku a wtedy naturalnie w tym sezonie podejmowano najwięcej prób oraz testów z obecnymi silnikami. Na samym początku był dystans służących do różnego wynalazku którym był samochód. Ten dystans prezentował się na rozmaite rodzaje. Z samej strony samochody budziły albo śmiech albo strach. Gra tym mężczyźni denerwowali się zbyt wielkimi silnikami plus tym, ze samochody nagminnie płoszyły konie, dla których hałas ten istniał także wyjątkowo stresujący. Mało osób wierzyło, że inny wynalazek zepchnie do lamusa konie i ze będzie się stale i dynamicznie rozwijał. Z bryczki ferrari- oto jak wskazuje prężna historia motoryzacji. Historia pokazuje, że rozwoju motoryzacji zakończyć się nie da. Uprzejmie zapraszamy do naszego serwisu www.autoram.pl. Wiecej również na stronie www.autosen.pl albo www.autokram.pl
   

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe pojazdy »

  Ożywienie metalowych pudeł samochodów za pomocą silników poprzedzony był latami eksperymentów oraz ciężkiej pracy konstruktorów. Najwięcej prób z kolejnymi silnikami zapraszano na przełomie XIX i XX wieku a wtedy tak ten okres historycy mają za dużo silny w rozwoju motoryzacji. Początkowo ludzie dochodzili do nowego wynalazku z dystansem. Ten dystans ujawniał się na rozmaite sposoby. Ludzie reagowali na samochody albo śmiechem albo strachem. Inną myślą było więc, że ludzie początkowo nie mogli znieść hałasu silników też jak konie, które samochody po prostu płoszyły. Spoglądając na te niesamowite maszyny wszyscy nie zdawali sobie sprawy, ze dzięki nim dobre konie powrócą do stajni a sama motoryzacja będzie się tak prężnie rozwijała. Historia pokazała jednak, ze biegu motoryzacji nie da się zatrzymać oraz jako w stosunkowo krótkim czasie bryczka z silnikiem zamieniła się w luksusowe ferrari. Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas serwisu www.autobryka.pl. Wiecej także na stronie www.autosen.pl albo www.autokram.pl
   

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tuning »

  Samochód prócz tego całkiem ostatnio był wyznacznikiem zamożności, pozycji społecznej. W dzisiejszych czasach w ogromnej liczbie przypadków postrzegamy go przez pryzmat rzeczy bez której nasze codzienne życie było żeby zdecydowanie utrudnione. Pozwala on nam na pewien rodzaj niezależności a także poczucia wolności. Fajny samochód to jeden ze możliwości wyrażania siebie. To jakim samochodem jeździmy jaki mamy do niego stosunek może wiele powiedzieć o jego właścicielu. Jeżeli więc Jeżeli jesteś fanem czterech kółek jak również lubisz swój fajny samochód zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego serwisu. Z nami oczywiście nie można się nudzić. Odkryjesz tu kilka ciekawych a także aktualnych wiadomości na zagadnienie różnych rodzajów samochodów, a także treści na tematy ściśle z nimi powiązane. Pomożemy w kupnie lub dystrybucji. Podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie teraz dla Ciebie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zachęcamy wszystkich właścicieli samochodów do odwiedzenia naszej strony. Poświęcony nam czas bez wątpienia nie bywa straconym o czym jesteśmy całkowicie przekonani.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacja »

  Motoryzacja to dynamicznie rozwijająca się branża. Śledzenie tego jak dynamicznie się rozwija jak również co w danym momencie ciekawego proponuje zajmuje trochę czasu. Ażeby zaoszczędzić Ci czasu, zapraszamy na stronę moto.top4me.pl. gdzie dla ciebie śledzimy zmiany na rynku samochodowym jak również informujemy o nich tak szybko jak wyłącznie może być to możliwe. Od nas dowiesz się wszystkiego co warto wiedzieć jak również czemu warto się bliżej przyjrzeć. Sprawdzamy nowinki, potwierdzamy lub przeczymy plotkom. Staramy się byś odwiedzając naszą stronę w każdym momencie miał sprawdzone a także niezbite informacje o które warto się bywa wesprzeć. Rynek motoryzacyjny a także dotykające go zmiany nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Zachęcamy do odwiedzania moto.top4me.pl. Odwiedzając nas za każdym razem będziesz miał aktualne wiadomości z branży motoryzacyjnej a także nie pozwolisz ażeby cokolwiek Cię zaskoczyło.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gorące samochody »

  Prawdopodobnie nie wszyscy to nauka jednak historia motoryzacji przylega do sprawy najnowszej. Motoryzacja potocznie na ogół definiuje wszystko, co pośrednio lub wręcz związane jest z samochodami. Tylko pod koniec XIX wieku próby odciążenia zwierząt pociągowych przestały się sukcesem gdy to idealne auto ruszyło w relację. Ten wyczyn poprzedzony był latami eksperymentów ludzi uważających, że uda się ożywić metalowe pudła za pomocą dobrze zrobionych silników. Najwięcej prób z nowoczesnymi silnikami stawiano na momencie XIX i XX wieku i to odpowiednio ten etap historycy mają za dużo efektywny w ciągu motoryzacji. Początkowo ludzie przystępowali do kolejnego wynalazku z dystansem. Ten dystans prezentował się na nowe sposoby. Z jednej strony samochody budziły albo śmiech albo strach. Gra tym wszyscy irytowali się zbyt głośnymi silnikami oraz tym, ze samochody nagminnie płoszyły konie, dla których hałas tenże był i wyjątkowo stresujący. Widząc na ostatnie niesamowite maszyny pracownicy nie zdawali sobie sprawy, ze dzięki nim dobre konie wrócą do stajni i sama motoryzacja będzie się tak prężnie rozwijała. Z bryczki ferrari- oto jak wskazuje prężna historia motoryzacji. Historia pokazuje, że rozwoju motoryzacji zachować się nie da. Gorąco zapraszamy do naszego serwisu www.autoram.pl. Wiecej także na stronie www.autosen.pl albo www.autokram.pl
   

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • mechanizmy podnoszenia szyb naprawa »

  Zajmujemy się regeneracja podnośników szyb, mechanizmy podnoszenia szyb naprawa, podnośniki mechanizmy szyb naprawa.
  Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, specjalizującą się w naprawa podnośników szyb Poznań, naprawa podnośników szyb Wielkopolska, regeneracji podnośników szyb samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych wszystkich marek.
  Nasza firma oferuje naprawę i regenerację podnośników ręcznych i elektrycznych szyb samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych wszystkich marek.
  Świadcząc również usługi na terenie całego Poznania i okolic.
  Istnieje również możliwość wysłania podnośnika na terenie całej Polski, a również odbioru zepsutego podnośnika od klienta i dostarczenia naprawionego.
  Zapewniamy konkurencyjne ceny dla indywidualnych klientów.
  Zapraszamy też do stałej współpracy serwisy i warsztaty samochodowe, gwarantując fachową i szybką obsługę z atrakcyjnymi rabatami.Zapewniamy konkurencyjne ceny dla indywidualnych klientów.
  Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, specjalizującą się w  naprawa podnośników szyb Poznań, naprawa podnośników szyb Wielkopolska, regeneracji podnośników szyb samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych wszystkich marek.
  Nasza firma oferuje naprawę i regenerację podnośników ręcznych i elektrycznych szyb samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych wszystkich marek.
  Przywracamy stan fabryczny podnośników używając tylko sprawdzonych i najlepszych dostępnych na rynku materiałów.
  Firma mieści się w Poznaniu i gwarantuje szybką naprawę w warsztacie przy ul. Rawickiej 5.
  Świadcząc również usługi na terenie całego Poznania i okolic.
  Zajmujemy się regeneracja podnośników szyb, mechanizmy podnoszenia szyb naprawa, podnośniki mechanizmy szyb naprawa.
  Istnieje także możliwość wysłania podnośnika na terenie całej Polski, a także odbioru zepsutego podnośnika od klienta i dostarczenia naprawionego.
  Zapraszamy również do stałej współpracy serwisy i warsztaty samochodowe, gwarantując fachową i szybką obsługę z atrakcyjnymi rabatami.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia somochodów Kraków »

  Wypożyczalnia samochodów Kraków FM Cars jest prężnie rozwijającą się małopolską firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych ( wynajem krótkoterminowy lub wynajem długoterminowy). Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, Zieloną Kartę oraz Assistance. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy ofertę, dzięki której będzie możliwe swobodne podróżowanie przy minimalnych kosztach. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjny system rabatów i upustów.

  Prowadzimy również bezgotówkowy wynajem samochodów w ramach OC sprawcy kolizji drogowej, zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów »

  Nasza firma poleca dużą gamę usług transportowych dla wielu przedsiębiorstw, a także dla klientów indywidualnych. Największą propozycje dla klientów ma wypożyczalnia busów. Jaworzno to miasto, w którym jest sporo podobnych ofert a auto DMC posiada bardzo bogatą ofertę. Gdy chcesz skorzystać z wypożyczalni albo wynająć tzw. bus to wykorzystaj to, że istnieje nasza Firma, która ma wynajem samochodów. Jaworzno jest miastem przyjaznym dla pieszych i kierowców i tę ideę propaguje nasza Firma. Mamy wiele usług. Jedną z nich jest wypożyczalnia busów. Jaworzno jest miastem bardzo rozległym i samochód jest wygodną formą przemieszczania się po nim. Równocześnie jeden usługodawca zapewni ci wynajem samochodów. Jaworzno leży niedaleko Sosnowca i Mysłowic, a więc wynajmując samochód możesz łatwo się do nich dostać. Opisana propozycja jest tylko częścią usług, z jakich można skorzystać. Jeżeli jesteś producentem ponadgabarytowego asortymentu sprzętów i szukasz kogoś kto zagwarantuje ci najszybszy i solidny przewóz twoich produktów do klientów, to wykorzystaj informację, że istnieje także wypożyczalnia samochodów dostawczych. Jaworzno to miasto z rozwiniętym przemysłem, gdzie tego rodzaju tabor samochodowy znajdzie szerokie zastosowanie. Nie musisz wypożyczać żadnych samochodów ciężarowych czy innych, bo posiadamy też wynajem samochodów dostawczych. Jaworzno oferuje różne usługi i produkty, a posiadanie dostawczaka jest bardzo funkcjonalne. Powstaliśmy aby zaspokoić wszystkie wymagania przyszłych klientów w zakresie potrzeb transportowych. Firmy, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z tego rodzaju usług blisko Jaworzna, mogą znaleźć te same usługi w najbliższym sąsiedztwie, jakim jest Chrzanów. Tu także dysponujemy szeroką gamą usług transportowych. Każdy może znaleźć taką formę jaka najbardziej mu odpowiada. Najbardziej powszechną jest wypożyczalnia samochodów. Chrzanów to miasto o podobnej strukturze gospodarczej jak Jaworzno. Jeżeli wolisz wynająć samochód lub bus to mamy dla ciebie wynajem busów. Chrzanów ma dużą liczbę mieszkańców i tego rodzaju transport może być przydatny do przewozu pracowników do ich zakładów. Oferujemy też inną ofertę czyli wynajem busów. Chrzanów ma dogodne położenie w stosunku do miast Województwa Małopolskiego i bus jest bardzo dogodnym środkiem komunikacji. Oferta naszej firmy nie byłaby kompletna gdyby nie wypożyczalnia busów. Chrzanów zamieszkiwany jest przez sporądużą liczbę ludności, która może potrzebować takiej właśnie usługi. Wynajen samochodów to wygodny sposób na użytkowanie samochodu bez konieczności jego zakupu. Jest to zawsze tańsze i mniej kłopotliwe niż eksploatacja własnego pojazdu. Wszystkie nasze usługi cechuje wysoka jakość i profesjonalizm, a więc zapraszamy!

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »