Podkategoria: Pomoc drogowa

 • Autolaweta Piła »

  Transport pojazdów oraz różnych towarów na terenie całego kraju. Gdy potrzebujesz pomocy na drodze, masz awarię albo po prostu przebiła Ci się opona to My Ci w tym pomożemy. Działamy całą dobę przez 7 dni w tygodniu. W zakres swoich usług wchodzi transport pojazdów o wadze całkowitej do 2300 kg. Świadczymy także holowanie dwóch aut jednocześnie. Dodatkowo w obszar naszych usług wchodzą usługi takie jak wyciąganie samochodów z rowu, transport paliwa na miejsce wydarzenia, diagnostykę komputerową oraz mobilny serwis wulkanizacyjny. Jeżeli zepsuł się Tobie akumulator, to także możemy dotrzeć i pomóc rozwiązać problem. Autolaweta Piła dysponunuje kilkoma pojazdami i zawsze dotrzemy na wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kierowcy są doświadczeni i mają dużą wiedzę w rozwiązywaniu problemów na trasie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania spośród naszych usług. Na wszelkie usługi wykonane przez swoich ekspertów wystawiamy faktury vat, natomiast przy ralizacji stałych zamówień proponujemy wysokie rabaty. Masz awarię na drodze? Dzwoń!

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Auto zastępcze z OC sprawcy - bezgotówkowo »

  Wynajem samochodów osobowych przez nasza firmę to możliwość uzyskania niezawodnego pojazdu na pełen czas likwidacji szkody. Dodatkowo dla Państwa świadczymy bezgotówkowo usługi w zakresie holowania i transportu pojazdów. Pojazd zastępczy może być dostarczony w wybrane przez Państwa miejsce. Auto zastępcze razem z ubezpieczeniem OC, bezgotówkowo z polisy ubezpieczeniowej sprawcy po kolizji czy wypadku. Ubezpieczenie komunikacyjne OC gwarantuje poszkodowanemu w wypadku pojazd zastępczy bezgotówkowo na cały okres likwidacji skody. Weź auto z Rev Finance Tel. 792 009 080. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo również w dni wolne i święta. Nasza sieć partnerska pozwala nam na szybką pomoc poszkodowanym od momentu zajścia zdarzenia drogowego począwszy od pomocy przy ew. bezgotówkowym holowaniu auta z miejsca zdarzenia.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa - KOS-TRANS - Radom »

  Specjalnie dla Państwa świadczymy usługi typu Pomoc Drogowa - Transport samochodów, nie tylko na terenie miasta Radom, ale także na terenie wszystkich innych regionów Polski oraz Europy. Transport samochodów osobowych, motocykli, busów oraz aut dostawczych z zagranicy oraz na terenie całego kraju. Auto Pomoc - Holowanie - jesteśmy dostępni dla Państwa w systemie 24h/7 na terenie całej Polski oraz Europy. Obsługa wypadków i kolizji drogowych - odbiór i transport samochodów uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Pomoc przy usuwaniu zdarzeń innych - wyciąganie pojazdów z rowów, zasp śniegowych i błota. Awaryjne odpalanie samochodów - rozruch z kabli, dowóz paliwa do klienta. Pomoc przy awaryjnym otwieraniu samochodów - zatrząśnięcie kluczyków w aucie (po wcześniejszym ustaleniu własności pojazdu).

  Data dodania: 15 04 2018 · szczegóły wpisu »

Pomoc drogowa - nowa strona:

Adres: