Podkategoria: Ogłoszenia motoryzacyjne

 • Rejsy Morze Śródziemne »

  Jesteśmy  firmą żeglarską www.wyprawy-morskie.com w której tradycja i pasja do żeglowania łączy się z profesjonalnym podejściem do organizacji rejsów morskich. Przygodę z morzem rozpoczął ponad 6 lat temu, doskonały żeglarz, doświadczony kapitan i sympatyczny człowiek.  jesteśmy na rynku od sześciu lat, choć rejsy organizujemy od 2000 roku. Przez cały ten okres zbieraliśmy doświadczenie, by z każdym sezonem zapewniać Wam coraz lepsze doznania na morzu. Jako rodzinna firma pracujemy sami dla siebie i, na swoim". Żeglowanie z Żeglarską Przygodą to gwarancja indywidualnego podejścia Jesteśmy  firmą żeglarską www.wyprawy-morskie.com w której tradycja i pasja do żeglowania łączy się z profesjonalnym podejściem do organizacji rejsów morskich. Przygodę z morzem rozpoczął ponad 6 lat temu, doskonały żeglarz, doświadczony kapitan i sympatyczny człowiek.  jesteśmy na rynku od sześciu lat, choć rejsy organizujemy od 2000 roku. Przez cały ten okres zbieraliśmy doświadczenie, by z każdym sezonem zapewniać Wam coraz lepsze doznania na morzu. Jako rodzinna firma pracujemy sami Jesteśmy  firmą żeglarską www.wyprawy-morskie.com w której tradycja i pasja do żeglowania łączy się z profesjonalnym podejściem do organizacji rejsów morskich.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Autolaweta Piła »

  Transport pojazdów oraz różnych towarów na terenie całego kraju. Gdy potrzebujesz pomocy na drodze, masz awarię albo po prostu przebiła Ci się opona to My Ci w tym pomożemy. Działamy całą dobę przez 7 dni w tygodniu. W zakres swoich usług wchodzi transport pojazdów o wadze całkowitej do 2300 kg. Świadczymy także holowanie dwóch aut jednocześnie. Dodatkowo w obszar naszych usług wchodzą usługi takie jak wyciąganie samochodów z rowu, transport paliwa na miejsce wydarzenia, diagnostykę komputerową oraz mobilny serwis wulkanizacyjny. Jeżeli zepsuł się Tobie akumulator, to także możemy dotrzeć i pomóc rozwiązać problem. Autolaweta Piła dysponunuje kilkoma pojazdami i zawsze dotrzemy na wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kierowcy są doświadczeni i mają dużą wiedzę w rozwiązywaniu problemów na trasie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania spośród naszych usług. Na wszelkie usługi wykonane przez swoich ekspertów wystawiamy faktury vat, natomiast przy ralizacji stałych zamówień proponujemy wysokie rabaty. Masz awarię na drodze? Dzwoń!

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia aut w Bytomiu »

  Nasza wypożyczalnia samochodów w Bytomiu zajmuje się przede wszystkim wynajem aut na terenie miasta i okolic. Posiadamy szeroką gamę aut - od "zwykłych", poprzez dostawcze do luksusowych. Zapoznaj się z naszą ofertą nasza wypożyczalnia samochodów w bytomiu zajmuje się przede wszystkim wynajem aut na terenie miasta i okolic. posiadamy szeroką gamę aut - od "zwykłych", poprzez dostawcze do luksusowych.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sex sponsoring oraz szukam sponsora dla wszystkich »

  Ogłoszenia  związane z relacjami seks sponsoringu pojawiają się zarówno na polskich stronach też na portalach mających zasięg międzynarodowy. Z jednej strony są mężczyźni i kobiety, które poszukują relacji sex sponsoring na terenie państwie, niemniej jednak są również chłopcy i dziewczęta, które są zainteresowane relacjami z osobami z innych krajów, co w większości przypadków tyczy się osób chcących też wyjechać z państwie. Gdy woli się szybciej odnaleźć sponsora można własnymi siłami umieścić ogłoszenie rodzaju szukam sponsora, co pozwala na zilustrowanie informacji o oczekiwaniach w porównaniu do sponsora. Z drugiej strony można także przeglądać dostępne ogłoszenia, które są pokazywane przez osoby, które są sponsorami. Duże portalami z ogłoszeniami im większy jest portal sex sponsoring, na którym publikowane są ogłoszenia, tym znacznie łatwiej jest wyszukać zarówno ogłoszenia sponsorów, którzy są zainteresowani relacją na określonych ustaleniach, które są kompatybilne z oczekiwaniami chłopcy i dziewczęta szukającej sponsora. Z drugiej strony ogłoszenie szukam sponsora na dużym portalu może znacznie szybciej odnaleźć zainteresowanie ze strony sponsorów, którym uwarunkowania przedstawione w ogłoszeniu odpowiadają. Dzisiaj działa coraz więcej portali w globalnej sieci, na których mogą być przedstawiane różnego typu ogłoszenia towarzyskie. Pozwala to wybrać taki portal, na którym ogłoszenie szukam sponsora ma możliwość być wygodnie opublikowane, bez konieczności uiszczania opłat . Jednocześnie na dużych wortalach można też uzyskać sposobność prezentowania ogłoszeń większej liczbie użytkowników. Można również decydować się na portale, które są związane ze stricte ogłoszeniami sex sponsoring. Pozwala to dostać dostęp do ogłoszeń związanych wyłącznie z seks sponsoringiem a równocześnie na takich portalach są też sponsorzy zainteresowani relacjami określonego stylu.
   

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »

Ogłoszenia motoryzacyjne - nowa strona:

Adres: