Podkategoria: Malarstwo

 • Obrazy ręcznie malowane »

  Twoja-sztuka.pl to wyjątkowy sklep malarski oferujący szeroką gamę obrazów, spośród ponad czterdziestu gatunków do wyboru. Obrazy olejne, obrazy ręcznie malowane, sztuka nowoczesna, abstrakcja, portrety na zamówienie, czy reprodukcje obrazów i kopie najwybitniejszych malarzy w historii sztuki. Oprócz obrazów sklep oferuje również stylowe meble retro. Odwiedź nasz sklep, a gwarantujemy że znajdziesz coś, co będziesz pragnął zawiesić na swojej ścianie.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obraz na zamówienie oraz kopiowanie obrazów »

  Pracownia Plastyczna Goya, trudnimy się wykonywaniem obrazów na zamówienie. Zlecenie przyjmujemy po wpłacie zaliczki. Nasze obrazki realizujemy na płótnie z dużą dbałością o detale. Przed zakończeniem, w każdej chwili pytamy kontrahenta o wątpliwości. W ramach pracowni osiągnęliśmy już wiele nagród i wyróżnień m.in. Rysunki dla Biuletynu Wielkopolskiego (KLD), wykonanie portretu posła Lecha Morawskiego (na okładkę książki - wydawnictw CDN), seria zdjęć do dekoracji wnętrz dla korporacji ECO AIR, EUROCASH, wykonanie zamówienia dla firmy reklamowej Artist, prace do poezji Jerzego Łukasza Kaczmarka - wystawa rysunku w ramach kolekcji Gerharda Hartmanna w Bregenz /Austria/ i Heilbronn /Niemcy/, wielokrotny udział w Festiwalu Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu. Współpraca z galeriami "Graffiti Theathre", Oranżeria "M.S.". Dodatkowo dla zainteresowanych klientów wykonujemy kopiowanie obrazów.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portret ze zdjęcia Warszawa »

  Pod tym linkiem odnajdziesz witrynę internetową znakomitej malarki, która specjalizuje się w malowaniu portretów, jak również pejzaży. W jej bogatej ofercie znajduje się między innymi malarstwo olejne. Udostępniono tutaj najistotniejsze informacje odnośnie twórczości malarskiej oraz galerię przedstawiającą niektóre obrazy. Portret na zamówienie może być cudownym prezentem dla ukochanej osoby. Ukończone obrazy mogą być wysłane do dowolnego miejsca Polski. Ponadto są tutaj profesjonalne atelier malarskie, w których prowadzone są lekcje plastyki. Jeżeli szukasz profesjonalnej usługi portretowania, skorzystaj z tej oferty.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »

Malarstwo - nowa strona:

Adres: