Podkategoria: Nieruchomości

 • Pracownia projektowa gotowych domów »

  Pracowania projektowa się opracowywaniem gotowych projektów domów jednorodzinnych. Architektura to nasza pasja, w której odnajdujemy radość tworzenia. To sztuka łączenia formy, funkcji i konstrukcji, ale także sztuka użytkowa, magia codzienności. Słuchamy, rozmawiamy, poznajemy potrzeby i oczekiwania. Wasze plany, wizje i marzenia dają nam energię do podejmowania wyzwań i tworzenia nowych koncepcji. Zbieramy inspiracje, organizujemy przestrzeń, pomysły ubieramy w formę i funkcje, nadajemy naszym projektom indywidualny wymiar - naszą siłą jest zespół, który z zaangażowaniem łączy wyobraźnię z rzeczywistością. W naszej ofercie znajdziecie ponad kilkanaście gotowych projektów - domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym - propozycje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym - na każdą kieszeń i każdy typ działki. Nasze projekty domów jednorodzinnych to kwintesencja aktualnych trendów - domy piękne, które tworzymy w trosce o codzienną wygodę i ekonomiczną eksploatację w przyszłości. Koncentrujemy się na oszczędzaniu energii - wybieramy sprawdzone materiały i technologie oraz eliminujemy ryzyko występowania mostków termicznych. Wnętrza organizujemy tak, aby każdy z domowników czuł się komfortowo i swobodnie - czytelnie dzielimy funkcje i dbamy o ergonomiczny układ pomieszczeń. Wizytówką naszych projektów domów jednorodzinnych, oprócz atrakcyjnej architektury z wystudiowana formą bryły, są doskonałe parametry cieplne.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria dla biegaczy Keysmart »

  Portfel na karty firmy Bogui to idealny design kompaktowego portfela. Portfel na karty to alternatywa dla dynamicznych, przede wszystkim biegaczy, którzy cienią spokój podczas treningu. Stworzony z aluminium lotniczego portfel na karty pomieści Twoją gotówkę. Stelaż z blokadą RFID zabezpieczy dane umieszczone na posiadanych kartach. W naszym asortymencie zaproponowaliśmy urozmaicony wybór dodatków m.in. organizery na klucze Keysmart czy wielomodelowy brelok do kluczy marki True Utility i Nite Ize. Kompaktowe organizery opierają się na scyzorykowym mechanizmie, co sprawia na przemianę pęku kluczy brzęczących w kieszeni, w dizajnerski model opakowania wielkości paczki gumy do żucia.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skup mieszkań Bydgoszcz »

  Kupno mieszkań za gotówkę. Jagła Nieruchomości to firma, której można zaufać. Zajmujemy się skupem każdego rodzaju mieszkań, natychmiast wypłacając w gotówce należną właścicielowi kwotę. Interesują nas zarówno nieruchomości nadające się do natychmiastowego zamieszkania, jak i te przeznaczone do remontu. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • City-office.pl - City Office Twarda 18 »

  Lokalizacja biura mimo, że często pomijana jest tak naprawdę bardzo ważna. To ona bardzo mocno przyczynia się do sukcesu danej firmy i ma bardzo duży wpływ na to jak ta będzie prosperowała. Warto zatem zadbać o to, aby znaleźć się w możliwie jak najlepszym miejscu. Takim z pewnością się osiedle City Office Twarda 18, które jest stworzone właśnie dla przedsiębiorców. Praca w takim miejscu jest czystą przyjemnością, a dodatkowo klienci trafią do Ciebie bez kompletnie żadnego problemu.

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - www.nieruchomoscinaraty.pl »

  Zapraszam do zapoznania się z najlepszym w Polsce sposobie zakupu nieruchomości gruntowych na raty bez udziału banku w programie agrofortis.
  AGROFORTIS - jest to  doskonały sposób na inwestowanie w nieruchomości na raty, który od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów i znawców rynku nieruchomości oraz finansów.

  AGROFORTIS to jedyny kompleksowy program dla polskich inwestorów gruntowych. Dołącz do nas i zarabiaj, korzystając z wysokich stóp wzrostu cen - przy całkowitym bezpieczeństwie inwestycji!

  Dzięki AGROFORTIS zyskasz pewne i długotrwałe źródło dochodów. Grunty rolne to:

  Bezpieczna inwestycja

  Grunty rolne są dobrem ograniczonym i niepowtarzalnym, czyli takim, którego nie da się wytworzyć. To sprawia, że ich wartość zawsze wzrasta; nigdy nie będą tańsze niż w danej chwili. Inwestycja w ramach programu AGROFORTIS gwarantuje pełen zwrot kapitału.

  Duże korzyści przy minimalnym wkładzie

  Już przy zainwestowaniu 300 zł miesięcznie, dzięki mechanizmowi dźwigni finansowej będziesz mógł czerpać korzyści ze 100 proc. wartości gruntu, którego ceny sięgają setek tysięcy złotych. Średnia roczna stopa wzrostu cen gruntów rolnych w Polsce wynosi ok. 30 proc. Zyskujesz więcej niż osoby inwestujące w papiery wartościowe, fundusze czy działki budowlane!

  Zabezpieczenie na przyszłość

  W porównaniu z innymi nieruchomościami grunty rolne są obłożone niższymi podatkami i mniej podatne na wahania cen. Dzięki temu można je potraktować jako zabezpieczenie kapitału na czas kryzysu. Wpływy z inwestycji można przeznaczyć na przyszłą emeryturę. Na zakupie gruntów mogą skorzystać również Twoi bliscy - ziemię możesz zapisać im w spadku.

  Znakomite perspektywy

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program dla biura nieruchomości »

  Program dla biura nieruchomości Makler jest gotowym rozwiązaniem, które z powodzeniem może zostać wykorzystane w agencji zajmującej się sprzedażą nieruchomości. Program Makler Nieruchomości umożliwia przygotowanie oferty sprzedaży i proste zaprezentowanie jej na największych portalach zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Program dla nieruchomości usprawnia pracę agenta oraz pozwala na generowanie wygodnych i przejrzystych raportów z działań.
  Program dla nieruchomości jest rozwiązaniem stosowanym w wielu biurach i zostało docenione przez ogólnopolskie stowarzyszenie pośredników nieruchomości, które rekomenduje je swoim członkom.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • mieszkanie Lębork »

  House Broker to profesjonalne, licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, mające swoje siedziby na terenie województwa pomorskiego w Słupsku i Lęborku .Jsteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Posredników w Obrocie Nieruchomościami. Zajmujemy się: obrotem nieruchomościami /sprzedaż, kupno, zamiana, najem, wynajem, zamianą, dzierżawa; wyceną nieruchomości; sporządzaniem certyfikatów energetycznych; doradztwem kredytowym; pomocą w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości. Posiadamy wszelkie wymagane przepisami prawa licencje i zezwolenia. Naszą misją jest „Zadowolony klient…to Nasz klient” czyli świadczenie usług najwyższej jakości, poprzez bezpieczeństwo transakcji, szybkość działania, różnorodność świadczonych usług i wygodę Klientów oraz dobry kontakt z naszymi Klientami.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: