Podkategoria: Kamieniarstwo

 • Układanie kostki brukowej Łódź »

  Danbruk to nowoczesne przedsiębiorstwo, którego podstawowym rodzajem wykonywanej działalności jest szeroko pojęte brukarstwo. Kontrahentami firmy są zarówno podmioty gospodarcze i organy administracji publicznej, jak również osoby prywatne. Danbruk posiada doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę pracowników, która kładzie szczególny nacisk na dokładność i terminowość realizowanych prac. W Danbruk pracują fachowcy zwłaszcza od układania kostki brukowej, jak również granitu, kamienia i innych materiałów. W ten sposób powstają na przykład ścieżki, place albo niewielka architektura ogrodowa. Kolorowa kostka brukowa może być przy tym układana w różne wzory. Poza brukarstwem firma Danbruk oferuje realizację zleceń, takich jak projektowanie tras odwodnienia liniowego albo tworzenie kanalizacji deszczowych. To oferta skierowana zarówno do partnerów firmowych, jak i właścicieli domków jednorodzinnych. Oprócz tego Danbruk to dobry wybór jeśli chodzi o budowę płotów z prefabrykatów betonowych i stalowych. Można ją więc wynająć, aby błyskawicznie i ładnie ogrodzić podwórko albo teren przedsiębiorstwa. Firma przyjmuje również zlecenia na różnorodne prace koparko-ładowarką, a także wywóz ziemi albo gruzu. W ofercie znajduje się więc także przygotowywanie wykopów pod szamba, wyrównywanie terenu, rozgarnianie hałd ziemi i inne prace tego typu.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Wrocław »

  Firma Max -Bruk to profesjonalne układanie kostki brukowej Wrocław. Brukarstwo na najwyższym poziomie. Od wielu lat zajmujemy się kostką brukową. Kompleksowa propozycja naszej spółki stwarza, że właściwie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Układamy kostkę brukową na spersonalizowanych posesjach, jednakże nie boimy się też większych zamówień. Chętnie podejmujemy kolejne wyzwania.
   
  Nasza ekipa to doświadczeni brukarze, posiadający duże wiedzę praktyczną w układaniu kostki. Wszelkie nasze prace przygotowujemy solidnie, rzetelnie i terminowo. Dzięki temu, że cały czas się dokształcamy, bierzemy udział w szkoleniach produktowych, a również podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w kursach organizowanych przez wiodących producentów kotki, możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie oraz dodatkowo zaproponować klientom rozwiązanie technice zgodne z najnowszymi technologiami. Szerokie grono zadowolonych nabywców jest nasza najlepszą reklamą.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Eurogranit od wielu lat związany jest z działalnością kamieniarską. Domeną firmy jest kostka granitowa, a także płyty granitowe. Najlepszej jakości surowiec dostarczany jest klientom w bardzo atrakcyjnych cenach. Proponowane produkty to także: schody granitowe, kamień marmurowy, kamienie do wykładania, parapety granitowe. Firma para się również produkcją małej architektury z kamienia (fontanny, rzeźby, skalniaki).
  Szeroki asortyment, a także mnogość kolorów oferowanych towarów granitowych sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Innowacyjny sprzęt górniczy, którym dysponuje firma, pozwala na duże wydobycie surowca. Firma posiada doświadczenie w dostarczaniu wyrobów do czołowych firm/spółek/korporacji wykonawczych na terenie Polski, Rosji i Niemiec.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »

Kamieniarstwo - nowa strona:

Adres: