Veyna - producent wypełnień drzwiowych.

Veyna - producent wypełnień drzwiowych. Firma "Veyna" na rynku stolarki aluminiowej działa od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od produkcji drzwi w oparciu o system Metalplast Bielsko S.A.
Jako producent wypełnień drzwiowych mamy w naszej ofercie miedzy innymi piaskowanie szkła.
Proces ten polega na specjalistycznej obróbce materiałem ściernym powierzchni szkła, prowadzący do usunięcia wierzchniej warstwy, czego efektem jest widoczne zmatowienie. Wykorzystanie tej technologii daje niezwykle delikatne i subtelne rezultaty. Piaskowanie szkła pozwala na tworzenie dowolnych wzorów, które zdobią powierzchnię w niepowtarzalny sposób. Oprócz pokazanych poniżej wzorów istnieje możliwość wykonania indywidualnego wzoru na życzenie klienta.

Szczegóły strony www.veyna.pl:

Podlinkuj stronę www.veyna.pl:

Veyna - producent wypełnień drzwiowych.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1 Odwiedziny bingbot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Osuszanie »

  Źródeł rozrastania się pleśni na nowych powierzchniach akrylowych nieruchomości może być niezliczona ilość. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych preparatów plesniobójczych w niezwykle łatwy i niedrogi sposób możemy się ich na zawszę pozbyć. Do rozrastania pleśni na elewacjach niezbędny jest optymalny, określony klimat tnz wilgotność i temperatura otoczenia. Zależnie od otoczenia i lokalizacji ściany wobec północy jest mniejsze lub większe ryzyko rozwijania grzybów. Ażeby pozbyć się pleśni należy zwrócić się o pomoc do fachowców z branży jaką jest Odgrzybianie budynków Toruń. Jest to wskazane, gdyż pleśń ma ogromny wpływ na zdrowie mieszkańców. Oprócz szkodliwego wpływu na zdrowie ludzi grzyby wywołują również kruszenie ścian oraz murów, niszczenie nie zabezpieczonych elementów drewnianych i farb. Odgrzybianie domów jest bardzo dobrym wyjściem w walce z pleśnią, profesjonaliści pozbędą się grzyba i przekażą mieszkańcom praktyczne wskazówki co robić, by nie wrócił. Henryk T, 2013-07-27r.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Remonty »

  Prowadzenie korporacji budowlanej to nie lada wyzwanie. Dotyczy to nie tylko pozyskiwania kontraktów niemniej jednak przede wszystkim ich sprawnej realizacji. Wymaga takie przedsięwzięcie skoordynowania wielu procedur i zaangażowania w nie dużej liczby ludzi. By odnieść sukces w branży budowlanej potrzeba nie tylko wiedzy jak również umiejętności ale także łucu szczęścia. Potrzeba również rzetelnych jak również istotnych wykonawców a także podwykonawców ażeby cała budowę przeprowadzić sprawnie  nie przesuwając terminów. Na stronie naszego serwisu budowa.wzorcowe.com.pl podajemy wiele treści, które mogą okazać się niezwykle przydatne dla ludzi prowadzących swą działalność w biznesie budowlanej. Zamieszczamy informacje a także opinie dotyczące nie tylko rozwiązań niemniej jednak również towarów, maszyn a także urządzeń stosowanych w czasie prac budowlanych. Śledzimy przepisy a także informujemy o zmianach.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Farby antygraffiti - Farby Kabe »

  Renomowana marka farb, tynków na elewację i systemów do ocieplania Farby Kabe dostarcza swoim klientom szeroki zakres sprzedażowy, który obejmuje między innymi farby wewnętrzne i do ścian zewnętrznych, specyficzne farby antygraffiti, silikonowe, silikatowe i wiele innych. Poza tym do dyspozycji są tynki polikrzemianowe, mineralne i wyjątkowe rodzaje tynków przeznaczonych do odbudowy zabytkowych budowli. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą Farby Kabe dostępną w sprzedaży w dobrych sklepach na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Farby Kabe - Farba do wnętrz »

  Jeśli potrzebujesz emulsji do barwienia wnętrz wyróżniających się szczególną jakością to wybierz farby Kabe. Jest to produkt na najwyższym poziomie dla osób chcących pokryć wnętrze porządną powłoką, utrzymującą się przez długi czas. Farby Kabe nadają się do malowania zarówno renowacyjnego, jak i pierwszego. Zapewniają  trwałe, żywe i długowieczne kolory, więc są idealnym wyborem do remontów mających odświeżyć estetykę pokojów. Powłoka malarska Kabe to najlepsze produkty o żywych, pięknych kolorach.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenia budynków »

  Jeśli rodzi się konieczność ocieplenia budynków dobrze jest wykorzystać surowce o najwyższej jakości. Systemy ocieplania budynków tamują rozwój wilgoci i wyziębianie ścian. Z drugiej strony, w czasie ciepła chronią mieszkanie przed nagrzewaniem.

  Zakres materiałów potrzebnych do gruntowego ocieplania budynków oferują Farby Kabe. budulce tego producenta to systemy ocieplania budynków, tynki na elewację i kleje do ociepleń o najwyższej jakości.

  W asortymencie Farby Kabe znajdują się też: kleje do wełny mineralnej, wyprawy tynkarskie i kleje do styropianu.

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Glony na elewacji - Farby Kabe »


  Glony na elewacji powstają rezultatem wysokiej parności. Jeżeli budynek stoi w okolicy jeziorka, lub wzrasta wokół niego bujna flora, ściana będzie bardziej podatna na wilgoć. Powstałe w ten sposób glony prezentują się szczególnie nieelegancko na elewacji obiektu mieszkalnego. A zatem należy przedsięwziąć działania, które zlikwidują glony na elewacji oraz ustrzegą przed zaistnieniem innych.
  Firma Farby Kabe oferuje mnóstwo artykułów wysokiej renomy, służących do likwidowania glonów z elewacji. Farby Kabe posiadają wyspecjalizowane preparaty, które zawierają właściwości zapobiegające wilgotności ścian. Warto skorzystać z nich w okolicy, gdzie budynek podatny jest na dużą parność.

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Elbląg »

  Kiedy czekają Państwa jakieś prace dotyczące instalacji i szukacie działalności gospodarcze z branży instalacje elektryczne Elbląg koniecznie wykorzystajcie Państwo stronę informacyjną www.bib.com.pl. Na tej stronie właśnie bez trudu odnajdziecie wykaz działalności gospodarczych z tego zakresu. Do nich  będziecie mogli zwrócić się po pomoc. Taką  potrzebę skorzystania z pomocy będzie stanowić czas, w którym wasza budowa osiągnie stan zwany zamkniętym surowym. Taki czas jest najlepszy  na kontakt bezpośrednio z instalatorem, przyszłym wykonawcą instalacji elektrycznej wewnątrz domu. Położenie zasadniczego przyłącza, które instaluje się  na zewnątrz nie bywa tak bardzo ważne jak całej reszty instalacji, zwłaszcza tego, co użytkować będziemy w postaci punktów świetlnych, gniazdek i włączników. Właśnie od  nas i decyzji zależy ich umiejscowienie.

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tynki cienkowarstowe »

  Osoby zainteresowane remontem ścian i budynków znajdą wieloraką ofertę w naszym sklepie. Do tynkowania polecamy produkty szczególnej jakości takie jak tynki cienkowarstwowe, silikonowe, polikrzemianowe. Farby Kabe to polsko-szwajcarska firma zajmująca się dystrybuowaniem wysokiej jakości farb, tynków oraz systemów ociepleń. Wszystkie produkty powstają na bazie autorskich receptur, dających produkty sprawdzające się latami. Tynki silikonowe, tynki polikrzemianowe i tynki cienkowarstowe oferowane w sklepie stanowią bezkonkurencyjny wybór jeśli musisz przeprowadzić remont.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIESZKANIE | w kolorach »

  Jeżeli szukasz bloga, gdzie możesz natrafić na informacje o artykułach takich jak farby i farby gruntujące to farbywnetrze.cba.pl jest miejscem, które Cię zainteresuje. Autorzy portalu z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie interesujące Cię pytania. jeśli zamierzasz odświeżyć swoje mieszkanie sprawdź nas. W naszych newsach znajduje się dużo podpowiedzi i sugestii, które mogą pomóc zarówno doświadczonym budowlańcom jak i amatorom. Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz od wielu lat, więc możesz nam zaufać.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Olsztyn »

  Wszystkich poszukujących przedsiębiorstwa działających w branży instalacje elektryczne Olsztyn zachęcamy do wejścia na stronę www.bib.com.pl. Wyszukać tam można wykaz działalności gospodarczych wykonujących właśnie takiego rodzaju usługi. Jeśli mamy już gdzie mieszkać raczej nie często korzystamy z usług fachowca elektryka, ale jeśli planujemy budowę nie obędziemy się bez jego usług. Lokalizację zewnętrznego przyłącza zostawić można projektantowi, ale rozmieszczenie oświetlenia, gniazdek i podłączenia specjalnych, zasilanych elektrycznością bezpośrednio urządzeń  musi być dostosowane bardzo indywidualnie do naszych potrzeb. Z tej właśnie przyczyny nasze bezpośrednie zaangażowanie w czasie budowy najbardziej uwidoczni się w czasie projektowania sieci elektrycznej we wnętrzu budynku.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »