Podkategoria: Ogrzewanie

1 · 2 · następna strona »
 • instalco-krakow.pl - kraków zbiorniki buforowe »

  W bardzo atrakcyjnych cenach nasza firma jest w stanie zaproponować w Krakowie zbiorniki buforowe. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie ich montażu, ponieważ stanowią one skuteczne uzupełnienie praktycznie każdej instalacji grzewczej. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest fakt, iż w indywidualny sposób podchodzimy do potrzeb absolutnie każdego klienta, który wyrazi zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania instalacji sanitarnej, centralnego ogrzewania bądź rozwiązań, które pozwolą korzystać z odnawialnych źródeł energii.

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tytan opał, kruszywa »

  Od sierpnia 2015 roku firma Tytan wprowadza do sprzedaży opał workowany pochodzący tylko z polskich kopalń.
  Opał jest workowany po 25kg. Na paletę wchodzi 40 worków.

  Istnieje możliwość dostaw całosamochodowych, wysyłania opału za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  Na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość workowania opału pochodzącego z innych polskich kopalń.
  Zapraszamy do współpracy składy opału oraz odbiorców indywidualnych.
  Jesteśmy producentem kruszywa specjalnego.
  W wyniku badań zostały osiągnięte właściwe parametry które znalazły zastosowanie kruszywa TKS w wielu gałęziach przemysłu tj. cementowniach, betoniarniach oraz firmach zajmujących się wykonywaniem specjalistycznych elementów oraz mas betonowych ciężkich takich jak balasty, obciążniki sieci trakcyjnych, obciążniki do maszyn rolniczych, przeciwwagi, betony ciężkie i specjalne, producentów klejów i zapraw oraz różnego rodzaju płytek ceramicznych.
  W roku 2013 na rynek kruszyw Polskich zostało wprowadzone kruszywo o nazwie handlowej TKS (TYTAN KRUSZYWO SPECJALNE) występujące w frakcji 0-10, 8-11 i 11-22 mm.
  W 2014 roku kruszywo TKS zostało wprowadzone do sprzedaży na rynek Unii Europejskiej.

  Data dodania: 06 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne uszczelnianie »

  Firma „JAKUBOWSKI” oferuje produkty wysokiej jakości, dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalną obsługę. W naszym asortymencie znajdą Państwo sznur azbestowy, beton ogniotrwały, narzędzia traserskie, dostępna jest także szczotka do pieca. Zapraszamy do zakupu naszych produktów.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trochę informacji na temat wkładów kominkowych »

  Kiedy planujesz zbudować własny dom, zamierzasz zapewne wyposażyć swoje lokum w ogrzewanie kominkowe. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat ogrzewania kominkowego. Znajdziesz tu sposoby o najnowszych trendach w budowania kominków, zapoznasz się z kosztami zakupu i opłatami podczas eksploatacji różnych metod ogrzewania. Ponieważ grzanie jest często najwyższym kosztem utrzymania domu, powinieneś szczegółowo zaznajomić się z najlepszymi metodami dogrzewania co może znacznie obniżyć te koszty polepszając jednocześnie oszczędność i bezpieczeństwo.  O tym wszystkim dowiesz się na mojej stronie. Serdecznie zapraszam do czytania.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog wkładach kominkowych »

  Jeżeli planujesz zbudować własny dom, zamierzasz także wyposażyć swój dom w ogrzewanie podłogowe. Na tm blogu znajdziesz wszelkie informacje na temat kominków. Jak je zbudować, z jakich elementów i jakie technologie wybrać aby ogrzewanie było skuteczne i oszczędne. Znajdziesz tu przepisy o najnowszych trendach w ogrzewaniu domu, zaznajomisz się z kosztami zakupu i opłatami podczas użytkowania różnych sposobów grzania. Ponieważ grzanie jest prawdopodobnie najwyższym kosztem eksploatacji domu, warto dokładnie zapoznać się z najnowocześniejszymi metodami ogrzewania ażeby sporo obniżyć te koszty zwiększając jednocześnie efektywność i bezpieczniejsze użytkowanie, a również walory estetyczne zainstalowanych systemów grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest piec weglowy czy solarne? Ile może kosztować montaż wkładu kominkowego? Ile może kosztować póżniejsza eksploatacja tego wkładu kominkowego? Czy warto wybrać kominek murowany? Tego wszystkiego dowiesz się na moim blogu. Zachęcam do czytania.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona o kominkach »

  Gdy masz w planie zbudować własny dom, chciałbyś zapewne wyposażyć swój dom w wkład kominkowy. Na tm blogu znajdziesz wszelkie informacje na temat kominków. Znajdziesz tu informacje o najnowszych trendach w ogrzewaniu domu, zaznajomisz się z kosztami zakupu i kosztami podczas eksploatacji różnych sposobów ogrzewania. Ponieważ ogrzewanie jest najczęściej najwyższym kosztem utrzymania domu, warto dokładnie zapoznać się z najlepszymi sposobami ogrzewania co może znacznie obniżyć te koszty polepszając jednocześnie efektywność i bezpieczeństwo.  Tego wszystkiego dowiesz się na mojej stronie. Serdecznie zapraszam do lektury.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis na temat kominków »

  Kiedy planujesz remontować własne mieszkanie, chcesz także wyposażyć swój dom w ogrzewanie podłogowe. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat kominków. Jak je skonstuować, z jakich elementów i jakie technologie zastosować aby ogrzewanie było skuteczne i oszczędne. Znajdziesz tu sposoby o najnowszych trendach w ogrzewaniu domu, zapoznasz się z cenami zakupu i kosztami podczas użytkowania różnych sposobów ogrzewania. Ponieważ ogrzewanie jest często najwyższym kosztem utrzymania mieszkania, powinieneś dokładnie zaznajomić się z nowoczesnymi sposobami grzania ażeby sporo obniżyć te koszty polepszając jednocześnie wydajność i bezpieczeństwo, a także estetykę zamontowanych urządzeń grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest kominek czy podłogowe? Ile powinien kosztować montaż kominka? Ile może kosztować póżniej eksploatacja tego systemu grzewczego? Czy warto wybrać grzejniki płytowe? O tym wszystkim dowiesz się na mojej stronie. Serdecznie zapraszam do czytania.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona wkładach kominkowych »

  Jeżeli masz w planie remontować własny dom, chcesz także wyposażyć swój dom w wkład kominkowy. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat kominków. Znajdziesz tu porady o najnowszych technikach w ogrzewaniu domu, zapoznasz się z kosztami zakupu i kosztami podczas eksploatacji różnych metod ogrzewania. Ponieważ ogrzewanie jest często najwyższym kosztem utrzymania domu, powinieneś dokładnie zapoznać się z nowoczesnymi technikami ogrzewania ażeby znacznie obniżyć te koszty zwiększając jednocześnie skuteczność i bezpieczniejsze użytkowanie.  O tym wszystkim dowiesz się na moim blogu. Serdecznie zapraszam do czytania.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trochę informacji wkładach kominkowych »

  Gdy masz w planie zbudować własny dom, zamierzasz także wyposażyć swój dom w kominek. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat kominków. Jak je zbudować, z jakich materiałów i jakie techniki wybrać aby kominek był skuteczny i oszczędny. Znajdziesz tu sposoby o najnowszych trendach w budowania kominków, zapoznasz się z kosztami zakupu i kosztami podczas użytkowania różnych sposobów ogrzewania. Ponieważ grzanie jest zwykle najwyższym kosztem eksploatacji domu, powinieneś szczegółowo zapoznać się z najlepszymi metodami ogrzewania aby sporo obniżyć te koszty zwiększając jednocześnie oszczędność i bezpieczeństwo, a również wystrój zainstalowanych urządzeń grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest wkład kominkowy czy solarne? Ile mógłby kosztować montaż kominka? Ile mogłałby kosztować póżniejsza eksploatacja tego wkładu kominkowego? Czy warto wybrać kominek murowany? O tym wszystkim dowiesz się na mojej stronie. Zapraszam serdecznie do czytania.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona wkładach kominkowych »

  Jeżeli planujesz wybudować własne mieszkanie, zamierzasz zapewne wyposażyć swój dom w wkład kominkowy. Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje na temat kominków. Jak je postawić, z jakich materiałów i jakie sposoby wybrać aby ogrzewanie było skuteczne i oszczędne. Znajdziesz tu informacje o najnowszych technologiach w ogrzewaniu domu, zapoznasz się z cenami zakupu i opłatami podczas używania wszelakich sposobów grzania. Ponieważ ogrzewanie jest często najwyższym kosztem eksploatacji domu, powinieneś szczegółowo zaznajomić się z nowoczesnymi sposobami grzania co może sporo obniżyć te koszty polepszając jednocześnie oszczędność i bezpieczniejsze użytkowanie, a ponadto walory estetyczne zainstalowanych urządzeń grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest wkład kominkowy czy podłogowe? Ile będzie kosztować montaż wkładu kominkowego? Ile mogłałby kosztować potem eksploatacja tego typu ogrzewania? Czy warto wybrać wkład kominkowy? O tym wszystkim dowiesz się na moim blogu. Serdecznie zapraszam do lektury.

  Data dodania: 27 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat wkładów kominkowych »

  Kiedy planujesz zbudować własny dom, chcesz zapewne wyposażyć swój dom w wkład kominkowy. W tym serwisie znajdziesz wiele informacji na temat kominków. Znajdziesz tu sposoby o najnowszych technologiach w ogrzewaniu domu, zapoznasz się z kosztami zakupu i opłatami podczas użytkowania wszelakich metod dogrzewania. Ponieważ dogrzewanie jest często najwyższym kosztem eksploatacji mieszkania, powinieneś dokładnie zaznajomić się z najnowocześniejszymi technikami dogrzewania co może znacznie obniżyć te koszty polepszając jednocześnie wydajność i bezpieczeństwo.  Tego wszystkiego dowiesz się na mojej stronie. Zapraszam serdecznie do lektury.

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trochę informacji wkładach kominkowych »

  Gdy masz w planie zbudować własne mieszkanie, zamierzasz zapewne wyposażyć swoje mieszkanie w ogrzewanie podłogowe. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat ogrzewania kominkowego. Jak je zbudować, z jakich materiałów i jakie sposoby zastosować aby kominek był skuteczny i oszczędny. Znajdziesz tu przepisy o najnowszych technologiach w ogrzewaniu domu, zaznajomisz się z kosztami zakupu i kosztami podczas eksploatacji różnych metod grzania. Ponieważ ogrzewanie jest często najwyższym kosztem utrzymania mieszkania, powinieneś dokładnie zaznajomić się z nowoczesnymi metodami dogrzewania ażeby znacznie obniżyć te koszty polepszając jednocześnie wydajność i bezpieczniejsze użytkowanie, a ponadto wystrój zamontowanych systemów grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest piec weglowy czy ogrzewanie ścienne? Ile może kosztować montaż kominka? Ile mogłałby kosztować potem eksploatacja tego systemu grzewczego? Czy warto wybrać kominek murowany? O tym wszystkim dowiesz się na moim blogu. Serdecznie zapraszam do czytania.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panele fotowoltaiczne Pompy ciepła »

  Panele fotowoltaiczne pompy ciepła wydajnie ogrzeją twój dom używając energii odnawialnej. Czy lokata na własnym dachu to dobra inwestycja?
  Fotowoltaika działa przez 30 lat.
  Zadbaj teraz o swoje rachunki za prąd.
  Pompa ciepła zasilana darmową energią słoneczną komfortowo ogrzeje Twój dom.
  Możesz być niezależny od podwyżek cen energii.

  Data dodania: 22 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne i fotowoltaika, dotacje kolektory. »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji solarnych i fotowoltaicznych. Projektujemy i wykonujemy systemy oparte na kolektorach słonecznych płaskich i próżniowych oraz na panelach fotowoltaicznych czołowych producentów. Wykonujemy instalacje dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, pensjonatów i innych. Obecnie jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski, zajmującą się kompleksową obsługą zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych i przedsiębiorstw zainteresowanych zastosowaniem odnawialnych źródeł energii [oze].
  Firma dynamicznie się rozwija, wciąż poszerza swoją działalność o innowacyjne rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zajęliśmy się również pozyskiwaniem dotacji na kolektory słoneczne oraz panele fotowoltaiczne. Na bieżąco śledzimy najnowsze informacje o programie PROSUMENT, dofinansowaniach unijnych dla firm, czy też dla rolników. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego Klienta poprzez wyszukanie odpowiedniej dotacji. która umożliwi znacznie obniżyć koszty montażu oraz skrócić czas zwrotu inwestycji.

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kominki-krakow-kratki.pl - kominki kraków »

  Budowę kominka warto będzie zacząć od doboru odpowiedniego sklepu, w którym zaopatrzymy się w odpowiednie rozwiązania. Jeśli jesteś osobą, która chce sprawdzić, gdzie można znaleźć najlepszej jakości produkty, to warto wykorzystywać serwisy z opiniami na ten temat. Nasz sklep działa od dawna i możemy ci zaoferować bardzo dobre kominki Kraków jest miejscem, gdzie codziennie funkcjonujemy. Koniecznie skorzystaj z wyśmienitych możliwości, które dzisiaj są dla ciebie bardzo łatwo dostępne. Dzięki nim masz absolutną pewność, że poradzisz sobie z tematem korzystnych rozwiązań kominkowych.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ACS instalacje - Wentylacja Katowice »

  Prowadzimy hurtowy i detaliczny handel elementami instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej. Jesteśmy dystrybutorem największych producentów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej. Dodatkowo posiadamy warsztat produkujący elementy instalacji na "cito". Nasze atuty to zorganizowana i fachowa obsługa w zakresie kompletacji dostawy instalacji i doradztwa technicznego. Naszymi klientami są głównie instalatorzy, małe, średnie i duże firmy wykonawcze - ludzie, którzy cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień. Stawiamy sobie za cel zaspokojenie potrzeb klienta poprzez wykorzystanie następujących atutów naszej firmy: kompletacja dostaw (systemy przewodów wentylacyjnych, urządzenia i akcesoria montażowe w jednym miejscu), doradztwo techniczne (na życzenie klienta proponujemy alternatywne rozwiązania zachowując jakość za rozsądną cenę), współpracujemy z biurem projektowym, profesjonalizm i uczciwość - fachowe i terminowe wykonanie, zawsze dobra oferta dla stałych odbiorców oraz dostawę na miejsce budowy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat ogrzewania kominkiem »

  Jeżeli masz zamiar remontować własny dom, chciałbyś na pewno wyposażyć swoje mieszkanie w ogrzewanie podłogowe. W tym serwisie znajdziesz wiele informacji na temat ogrzewania kominkowego. Jak je skonstuować, z jakich materiałów i jakie techniki wybrać aby ogrzewanie było skuteczne i oszczędne. Znajdziesz tu przepisy o najnowszych technikach w budowania systemów grzewczych, zaznajomisz się z kosztami zakupu i kosztami podczas eksploatacji wszelakich sposobów grzania. Ponieważ ogrzewanie jest zwykle najwyższym kosztem utrzymania mieszkania, powinieneś dokładnie zaznajomić się z najlepszymi metodami dogrzewania co może znacznie obniżyć te koszty polepszając jednocześnie skuteczność i bezpieczeństwo, a także walory estetyczne zainstalowanych urządzeń grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest wkład kominkowy czy podłogowe? Ile może kosztować montaż kominka? Ile może kosztować póżniejsza eksploatacja tego systemu grzewczego? Czy warto wybrać grzejniki płytowe? Tego wszystkiego dowiesz się na moim blogu. Zapraszam serdecznie do lektury.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wkładach kominkowych »

  Kiedy masz w planie wybudować własne mieszkanie, chciałbyś również wyposażyć swoje lokum w kominek. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat ogrzewania kominkiem. Jak je skonstuować, z jakich elementów i jakie sposoby wybrać aby ogrzewanie było skuteczne i oszczędne. Znajdziesz tu przepisy o najnowszych technikach w budowania systemów grzewczych, zapoznasz się z kosztami zakupu i kosztami podczas eksploatacji wszelakich sposobów grzania. Ponieważ dogrzewanie jest najczęściej najwyższym kosztem utrzymania domu, warto szczegółowo zaznajomić się z nowoczesnymi sposobami grzania ażeby sporo obniżyć te koszty zwiększając jednocześnie wydajność i bezpieczniejsze użytkowanie, a ponadto wystrój zamontowanych urządzeń grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest kominek czy solarne? Ile może kosztować montaż wkładu kominkowego? Ile będzie kosztować potem eksploatacja tego wkładu kominkowego? Czy warto wybrać kominek murowany? O tym wszystkim dowiesz się na moim blogu. Zapraszam serdecznie do lektury.

  Data dodania: 08 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ogrzewaniu kominkowym »

  Jeżeli masz w planie wybudować własny dom, chciałbyś zapewne wyposażyć swoje mieszkanie w wkład kominkowy. W tym serwisie znajdziesz wiele informacji na temat ogrzewania kominkiem. Jak je zbudować, z jakich materiałów i jakie techniki wybrać aby kominek był skuteczny i oszczędny. Znajdziesz tu przepisy o najnowszych technologiach w ogrzewaniu domu, zapoznasz się z kosztami zakupu i opłatami podczas użytkowania różnych metod grzania. Ponieważ grzanie jest często najwyższym kosztem eksploatacji mieszkania, warto szczegółowo zaznajomić się z najlepszymi metodami dogrzewania ażeby znacznie obniżyć te koszty zwiększając jednocześnie skuteczność i bezpieczniejsze użytkowanie, a także estetykę zamontowanych urządzeń grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest wkład kominkowy czy ogrzewanie ścienne? Ile może kosztować montaż kominka? Ile może kosztować póżniej eksploatacja tego systemu grzewczego? Czy warto wybrać wkład kominkowy? Tego wszystkiego dowiesz się na mojej stronie. Zapraszam serdecznie do czytania.

  Data dodania: 17 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis na temat wkładów kominkowych »

  Kiedy masz zamiar wybudować własne mieszkanie, zamierzasz na pewno wyposażyć swoje mieszkanie w kominek. Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat ogrzewania kominkowego. Jak je zbudować, z jakich elementów i jakie sposoby zastosować aby ogrzewanie było skuteczne i oszczędne. Znajdziesz tu porady o najnowszych technologiach w ogrzewaniu domu, zaznajomisz się z kosztami zakupu i opłatami podczas eksploatacji poszczególnych metod grzania. Ponieważ ogrzewanie jest prawdopodobnie najwyższym kosztem eksploatacji domu, powinieneś szczegółowo zaznajomić się z najlepszymi sposobami ogrzewania ażeby sporo obniżyć te koszty polepszając jednocześnie oszczędność i bezpieczniejsze użytkowanie, a ponadto estetykę zainstalowanych systemów grzewczych. Czy bardziej opłacalny jest kominek czy ogrzewanie ścienne? Ile powinien kosztować montaż kominka? Ile będzie kosztować póżniej eksploatacja tego systemu grzewczego? Czy warto wybrać grzejniki płytowe? Tego wszystkiego dowiesz się na moim blogu. Serdecznie zapraszam do czytania.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: