Podkategoria: Dachy

 • Busy do Anglii - Przewozy do Anglii http://busdoanglii24.pl »

  Busy do Anglii Jesteśmy firmą działającą od wielu lat. Zajmujemy się przewozem osób na trasach Polska - Anglia - Polska
  Obsługujemy 12 województw w polsce Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie
  W Anglii obsługujemy wiekszą cześć miedzy innymi Londyn, Manchester, Leeds, Birmingham
  Nasze samochody przystosowane do długich tras rozkładane wygodne siedzenia oddzielna przestrzeń ładunkowa
  Przewóz osób od drzwi do drzwi. Zapraszamy

  http://busdoanglii24.pl

  Busy do Anglii z Polski

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Centrum Mandala w Częstochowie jest to miejsce, w którym możesz otrzymać profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Oferta tego ośrodka skierowana jest głównie do osób dorosłych i młodzieży, do osób, które na co dzień borykają się z trudnościami natury emocjonalnej, które cierpią na zaburzenia lub choroby psychiczne lub po prostu do osób, które poszukują nowej ścieżki rozwoju osobistego i potrzebują bardziej zrozumieć siebie i własne mechanizmy emocjonalne. Mandala pracuje w nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym, a zatem łączy dwa wiodące nurty psychoterapeutyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Ostróda »

  Szukając zwykle używanych przy budowie materiałów, na przykład  szczegółowo zagadnienia materiały budowlane Ostróda obejrzyjcie także te najnowsze propozycje materiałów budowlanych mieszczące się w kategorii energooszczedne. Nie zapominajmy, że nie powinniśmy uzwawać za odpowiednie jedynie tego, co nowe, dlatego, że na rynku pojawiło się jako nowość, a głównie przeprowadzić kalkulacje jak to się będzie miało do standardowych wydatków na wybudowanie budynku przy przeliczeniu również  możliwości wystawienia na sprzedaż wybudowanego w taki sposób domu, jak też szansy obniżenia wydatków na eksploatację, przede wszystkim ogrzewania. Obroty na rynku handlu nieruchomościami nadal nie rosną i sytuacja może być niekorzystna, ponieważ kupujący chcą przede wszystkim kupować niezwykle okazyjnie. Mało  ludzi bywa nastawionych głównie na dokładnie zanalizowane zakupy dla siebie, ale im bardziej kosztowny dom, tym mniejsze sznase na sprzedaż.

  Data dodania: 05 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • daszki nad drzwi »

  ARC daszki nad drzwi to polski sklep producenta, oferujący daszki nad drzwi do samodzielnego montażu w systemie modułowym. System ten wykorzystuje kompozytowe konstrukcje oraz pokrycia z poliwęglanu lub szkła akrylowego aby stworzyć na fasadzie daszki o zmiennej szerokości w zakresie od 100cm do praktycznie kilkunastu metrów. Dzięki temu można osłaniać bardzo szerokie drzwi oraz zadaszenia nad balkonami
  Obecnie możemy zaproponować wszystkie znane w świecie rozwiązania z zakresu konstrukcji zadaszających, wykonane w technologiach: stali czarnej giętej, kompozytów oraz aluminium. Na pokrycia wykorzystujemy zazwyczaj poliwęglan i szkło akrylowe.

  Data dodania: 15 04 2018 · szczegóły wpisu »

Dachy - nowa strona:

Adres: