Podkategoria: Tłumaczenia

 • Colltra - biuro tłumaczeń z tradycją! »

  Biuro tłumaczeń colltra, mające wieloletnie doświadczenie na rynku tłumaczeniowym, zaprasza do zapoznania się z ofertą. Wykonujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń, między innymi tłumaczenia ustne, pisemne, specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawnicze, inne), uwierzytelnione. Zatrudniamy ekspertów współpracujemy ze specjalistami z wielu wąskich dziedzin, dzięki czemu każde tłumaczenie jest wykonane rzetelnie i solidnie. Każdy przekład przechodzi specjalny proces kontroli jakości. Tłumaczenie dostarczamy zawsze na czas. Szczegółowe informacje na stronie – zapraszamy.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne tłumaczenia Przemyśl »

  Przemyśl jest miastem, które ceni się głównie za wielojęzyczność. Co roku tysiące turystów z Niemiec, z Rosji, z Ukrainy odwiedza ten uroczy  zakątek Polski. Mieszkańcy miasta w zdecydowanej większości przypadków zwaracją się z prośbą o przetłumaczenie dokumentu na jakiś  język. W samym centrum aglomeracje znajduje się w kamienicy na drugim piętrze najbardziej specjalistyczne biuro tłumaczeń w Przemyślu. Tysiące osób każdego roku ceni sobie atmosferę panującą w biurze, a dodatkowo jego użyteczność. Zlecenia przyjmowane są każdego dnia,można je zlecić również telefonicznie. Tłumaczenia w Przemyślu można stworzyć po bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Meridium »

  Nasza oferta to profesjonalne tłumaczenia pisemne w zakresie wielu języków. Oprócz najbardziej popularnych kierunków tłumaczeń, w naszej ofercie znajdują się też tłumaczenia na języki rzadkie: chiński, koreański, japoński, fiński. Od lat główną naszą specjalizacją są również języki bałkańskie (chorwacki, serbski, słoweński, bośniacki).
  Wycena w naszym biurze tłumaczeń jest zawsze bezpłatna, a teksty lub dokumenty do wyceny można nam przekazać w dogodny dla siebie sposób - osobiście w siedzibie naszej firmy, przesłać pocztą lub kurierem, albo mailem.
  Wykonujemy tłumaczenia samochodowe, tłumaczenia stron www, a także różnego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: