Podkategoria: Podatki

 • Urząd celny II Łódź »

  Łódzka kancelaria usług celnych zapewnia wsparcie związane ze cłami. Oferta została opracowana z myślą o podmiotach działających w różnych branżach gospodarki, które muszą uporać się z mnóstwem formalności. Kancelaria usług celnych Łódź posiada długoletnie doświadczenie, dlatego świadczy usługi szybko, starannie i niedrogo, a zleceniodawca nie traci czasu na tworzenie całej dokumentacji i inne procedury. Kancelaria oferuje szerokie wsparcie, w tym np. urząd celny ul. Św. Teresy Łódź bądź karnety ciężarówek. Na niniejszej witrynie www można odszukać więcej informacji i ściągnąć pliki ze wzorami dokumentów.

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowanie na własną rękę? Daj spokój! »

  Prowadzisz spółkę jednak nadal nie zdecydowałeś, kto będzie odpowiedzialny za prowadzenie obowiązku księgowania w Twojej firmie? A może rozważasz, że zajmiesz się tym zadaniem całkowicie na własną rękę? Dlaczego warto zlecić księgowość?
  Musisz zatem wiedzieć, że takie rozwiązanie jest zupełnie pozbawione jakichkolwiek podstaw. Przede wszystkim wynika to z faktu, iż poświęcanie swojego cennego czasu księgowaniu można poświęcić znacznie bardziej rentownym zajęciom. Wyobraź sobie w tym miejscu ile mógłbyś w tym czasie zaplanować nowych strategii biznesowych czy zawrzeć korzystnych kontraktów ze swoimi kontrahentami?
  Nie musisz się niczym przejmować! Dlatego właśnie znacznie większe uzasadnienie ma przekazanie księgowania do księgowego. Zatrudniona w takim miejscu dobra księgowa zajmie się wszystkim w sposób kompleksowy, a Ty będziesz mógł spać spokojnie o bezpieczeństwo Twoich finansów. Ważne przy wyborze biura księgowego jest zwłaszcza to, aby zapewniało ono ubezpieczenie na wypadek popełnienia błędów księgowych. Sprawdź także czy musisz samodzielnie dostarczać dokumenty, czy też biuro odbiera je z Twojej firmy!

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Na czym polega optymalizacja zus? »


  Prawie każdy, kto prowadzi własną działalność zastanawia się co zrobić, żeby płacić mniejsze składki ZUS lub zupełnie je wykluczyć. Tym para się optymalizacja ZUS. To jest bardzo ważna rzecz, bo dzięki temu można ominąć poniesienie bardzo wysokich kosztów, które w bardzo wielu sytuacjach przekraczają aż 60 procent całkowitych pensji. To bardzo dużo. Konkretnie optymalizacja ZUS to nic innego jak obniżenie miesięcznego cen z tytułu ubezpieczenia społecznego. Sposobem, który ze 100% pewnością to pozwoli jest zawarcie umowy o pracę nakładczą. Powstaje zbieg ubezpieczeń, co jest fundamentem do obniżenia składki ZUS. Wszystkie składki zostaną odprowadzone poprzez nakładcę, a właścicielowi pozostanie do opłaty składka zdrowotna. Musi być to wszystko wykonane rzetelnie, bo w każdej chwili może przyjść kontrola z ZUS, która wszystko oceni. Może być tak, że unieważni umowę, jeżeli już nie będzie się spełniało ustalonych obowiązków. Osoby, które płacą te składki proponuje pracę za granicą. Przedsiębiorca jest zobowiązany płacić im miesięczny opłatę, którą można obniżyć po zdobyciu większej ilości przedsiębiorców.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Formularze online »

  Druki-formularze to świetna aplikacja, której zamysłem jest wysyłanie wszelkiej maści formularzy formalnych on-line. Wzory umów sprzedaży, formularze KRS, deklaracje podatkowe i przeszło 3000 innych formularzy biurokratycznych odnajdziesz i wypełnisz na naszej platformie. Już kilka lat rozwijamy aplikację optymalizującą kontakty z urzędami i administracją publiczną. Bezpieczeństwo i rzetelność to dla naszej firmy fundament działania, a to wymaga stałej współpracy z prawnikami, rzeczoznawcami podatkowymi i fachowcami z obszaru e-government. Nie musisz mieć wątpliwości, że wszystkie nasze druki są zaktualizowane i zgodne z obowiązującym prawem. Jeśli więc musisz rozwiązać jakąś sprawę administracyjną nie cierpiącą zwłoki, daruj sobie wycieczkę do urzędu i skorzystaj z naszej aplikacji online.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »

Podatki - nowa strona:

Adres: