Podkategoria: Nieruchomości

 • Gościcino nieruchomości »

  Projekt domów bliźniaków zaplanowaliśmy na niezwykle malowniczym Zielonym Wzgórzu. Domki mieszczą się w Gościcinie nieopodal Wejherowa. Nie jest to zbyt daleko od miasta, ale wystarczająco aby porządnie odpocząć. Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów na stronie internetowej w Galerii lub bezpośrednio w biurze projektowym.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości »

  Umieść swoje ogłoszenie na naszej stronie internetowej maestrodom.pl. To nowy portal z ogłoszeniami nieruchomości. Możesz przeglądać jak i dodawać swoje własne ogłoszenia nieruchomości. U nas znajdziesz ogłoszenia z całej Polski, takie jak: lokale Legnica, wynajem mieszkania, sprzedaż działek, lokale do wynajęcia, lokale Legnica, sprzedaż domów, mieszkanie, mieszkanie bytom, mieszkania na sprzedaż Olsztyn, pokoje do wynajęcia Wrocław, pokoje do wynajęcia Kraków, lokale na sprzedaż Bielsko, lokale użytkowe łódź, nieruchomości online, nieruchomości Kraków, oferty bezpośrednie nieruchomości, grunty rolne na sprzedaż, sprzedaż garaży, ogłoszenia nieruchomości za darmo, działki rekreacyjne, działki nad morzem, grunty, grunty rolne, ogłoszenia nieruchomości śląskie, ogłoszenia nieruchomości opolskie.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - www.nieruchomoscinaraty.pl »

  Zapraszam do zapoznania się z najlepszym w Polsce sposobie zakupu nieruchomości gruntowych na raty bez udziału banku w programie agrofortis.
  AGROFORTIS - jest to  doskonały sposób na inwestowanie w nieruchomości na raty, który od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów i znawców rynku nieruchomości oraz finansów.

  AGROFORTIS to jedyny kompleksowy program dla polskich inwestorów gruntowych. Dołącz do nas i zarabiaj, korzystając z wysokich stóp wzrostu cen - przy całkowitym bezpieczeństwie inwestycji!

  Dzięki AGROFORTIS zyskasz pewne i długotrwałe źródło dochodów. Grunty rolne to:

  Bezpieczna inwestycja

  Grunty rolne są dobrem ograniczonym i niepowtarzalnym, czyli takim, którego nie da się wytworzyć. To sprawia, że ich wartość zawsze wzrasta; nigdy nie będą tańsze niż w danej chwili. Inwestycja w ramach programu AGROFORTIS gwarantuje pełen zwrot kapitału.

  Duże korzyści przy minimalnym wkładzie

  Już przy zainwestowaniu 300 zł miesięcznie, dzięki mechanizmowi dźwigni finansowej będziesz mógł czerpać korzyści ze 100 proc. wartości gruntu, którego ceny sięgają setek tysięcy złotych. Średnia roczna stopa wzrostu cen gruntów rolnych w Polsce wynosi ok. 30 proc. Zyskujesz więcej niż osoby inwestujące w papiery wartościowe, fundusze czy działki budowlane!

  Zabezpieczenie na przyszłość

  W porównaniu z innymi nieruchomościami grunty rolne są obłożone niższymi podatkami i mniej podatne na wahania cen. Dzięki temu można je potraktować jako zabezpieczenie kapitału na czas kryzysu. Wpływy z inwestycji można przeznaczyć na przyszłą emeryturę. Na zakupie gruntów mogą skorzystać również Twoi bliscy - ziemię możesz zapisać im w spadku.

  Znakomite perspektywy

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Acus wydawnictwo »

  Nowe Acus Wydawnictwo, zostało niedawno założone przez właściciela Księgarni na Tarchominie. Jego debiut wydawniczy to zatrważająca publikacja Antymatki prof. Grzegorza Łęcickiego. Acus Wydawnictwo nie boi się takich książek, Antymatki to książka traktująca o ciężkich relacjach rodzinnych pomiędzy matką - która zawsze była stawiana na piedestale - a dziećmi, które niejednokrotnie nie umieją sobie poradzić w życiu, muszą się leczyć u psychologów i psychiatrów, a w skrajnych przypadkach mordują lub okaleczają swoje matki. Temat bardzo ciężki, ale w teraźniejszych czasach bardzo wymagany, niestety coraz zazwyczaj dorośli już ludzie zdają sobie sprawę, że to aktualnie ich matka jest Antymatką, że są od niej uzależnieni, że nie mogą założyć sami swojej rodziny, że wręcz jak stworzą rodzinę to ich mamusia i tak doprowadzi do rozpadu. Zachęcamy zatem do zapoznania się z tą publikacją i odpowiedzmy sobie na postawione w niej pytania, żeby przekonać się czy któraś z nas - czytelniczek - nie jest tą tytułową Antymatką.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: