Podkategoria: Biura Rachunkowe

 • Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza »

  Biuro rachunkowe DORADCA z Dąbrowy Górniczej oferuje solidną i kompleksową obsługę w zakresie pełnej księgowości, prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów, prowadzenia kadr i płac, doradztwo podatkowe, obsługę ZUS, Płatnik, PFRON oraz inne dodatkowe usługi jak audyty podatkowe, obsługę płacową, wnioski o dofinansowania, rozliczenia dotacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Odpowiednio prowadzona księgowość firmowa to jeden z ważniejszych elementów rozwoju każdego biznesu, szczególnie kiedy natłok obowiązków nie pozwala na stałe śledzenie zmian w prawie podatkowym. R Partner z Wrocławia wyciąga do swoich klientów pomocną dłoń oferując im profesjonalne usługi księgowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie R Partner z powodzeniem i szczegółowo zajmować się finansami i rozliczeniami podatkowymi zarówno małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z kompetencjami naszego biura i do współpracy.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Księgowość »

  Rekomendowane Biuro rachunkowe w Warszawie na Białołęce zaprasza do współpracy.

  Pomożemy Państwu w założeniu przedsiębiorstwa. Bez dodatkowej opłaty dojedziemy do Państwa biura. Zakres oferowanych usług obejmuje: prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców – księgi przychodów.

  Mamy bardzo atrakcyjne ceny. Prowadzimy usługi kompleksowo. Dołożymy starań, aby zdjąć z Państwa ciężar myślenia o sprawach podatkowych i księgowych.

  Prowadzimy również sprawy kadrowe, rozliczenia podatków dochodowych (PIT i CIT), podatku VAT i rozliczenia z ZUS.

  Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.

  Data dodania: 30 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Podatkowi Wrocław »

  W dobie wciąż zmieniających się przepisów prawa podatkowego współpraca z Doradcą Podatkowym jest nieodzownym elementem prawidłowego funkcjonowania nawet najmniejszej firmy. Współczesne Doradztwo Podatkowe nakierowane jest na zminimalizowanie ryzyka podatkowego przy jednoczesnym obniżeniu obciążeń podatkowych dzięki zasotosowaniu optymalizacji podatkowej.Wrocław to ośrodek biznesu gdzie swoją siedzibę mają MR Doradcy Podatkowi - profesjonaliści od podatków oraz postępowań podatkowych. Doradztwo Podatkowe Wrocław to flagowa usługa MR Doradców Podatkowych skierowana do każdego przedsiębiorcy. Rozległa i fachowa wiedza z prawa podatkowego powiązana ze znajomością zasad rządzących w biznesie umożliwia Nam tworzenie rozwiązań najwyższej jakości.

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Działalność gospodarcza to duża odpowiedzialność i poświęcenie. Aby bez problemu rozwijać swój biznes zaangażuj się w podstawowe działania firmy a nam zostaw prowadzenie księgowości. Zajmiemy się twoimi rozliczeniami, kadrami, płacami a nawet możemy ci zaoferować archiwum w którym będziesz mógł trzymać swoje dokumenty.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe z Poznania. Pomaga zakładać firmy oraz chętnie doradza najlepsze opodatkoweanie dla danego przedsiębiorstwa. Warto skorzystać z jego usług w celu zaoszczędzenia wielu środków finansowych. Najlepsi specjaliści zadbają o to żebyś był zadowolonym klientem. Biuro świadczy pełen wachlarz usług księgowych.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowanie na własną rękę? Daj spokój! »

  Prowadzisz spółkę jednak nadal nie zdecydowałeś, kto będzie odpowiedzialny za prowadzenie obowiązku księgowania w Twojej firmie? A może rozważasz, że zajmiesz się tym zadaniem całkowicie na własną rękę? Dlaczego warto zlecić księgowość?
  Musisz zatem wiedzieć, że takie rozwiązanie jest zupełnie pozbawione jakichkolwiek podstaw. Przede wszystkim wynika to z faktu, iż poświęcanie swojego cennego czasu księgowaniu można poświęcić znacznie bardziej rentownym zajęciom. Wyobraź sobie w tym miejscu ile mógłbyś w tym czasie zaplanować nowych strategii biznesowych czy zawrzeć korzystnych kontraktów ze swoimi kontrahentami?
  Nie musisz się niczym przejmować! Dlatego właśnie znacznie większe uzasadnienie ma przekazanie księgowania do księgowego. Zatrudniona w takim miejscu dobra księgowa zajmie się wszystkim w sposób kompleksowy, a Ty będziesz mógł spać spokojnie o bezpieczeństwo Twoich finansów. Ważne przy wyborze biura księgowego jest zwłaszcza to, aby zapewniało ono ubezpieczenie na wypadek popełnienia błędów księgowych. Sprawdź także czy musisz samodzielnie dostarczać dokumenty, czy też biuro odbiera je z Twojej firmy!

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe DBR - Biuro rachunkowe Warszawa - O nas »

  Firma DBR Sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w obsłudze firm z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac. Naszą priorytetową dewizą w kontaktach z Klientem jest zasada partnerstwa, a podstawowym celem jest zadowolenie i sukces naszych partnerów, które mogą łatwiej osiągnąć dzięki współpracy z nami. Naszą działalność prowadzimy na terenie Warszawy oraz okolic. Posiadamy Licencję Ministra Finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do wysokości 20 000 Euro.

  Świadczymy usługi dla małych jednoosobowych firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta, którą Państwu proponujemy dotyczy całkowitej obsługi księgowej.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  MR Biuro Rachunkowe Wrocław świadczy usługi księgowe dla firm z Wrocławia i okolic. Obsługujemy firmy bez względu na ich wielkość oraz formę prawną. Naszą misją jest dbanie o biznesy Naszych klientów poprzez rzetelne i racjonalne prowadzenie księgowości ich firm.
  Sprawnie funkcjonujący biznes wymaga odpowiednio zoptymalizowanych procesów oraz właściwego zarządzania. Tylko wtedy firma prawidłowo się rozwija oraz generuje odpowiednie zyski. Jednak elementem, bez którego nie mogłoby funkcjonować żadne przedsiębiorstwo, jest system zapisu zdarzeń gospodarczych czyli księgowość. Dziś wiele małych oraz średnich firm powierza swoją księgowość oraz obsługę kadr zewnętrznym firmom, takim jak nasze biuro rachunkowe. Jest to o wiele bardziej efektywne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Wrocław to niezwykle prężny i dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesu, w którym nasze biuro rachunkowe funkcjonuje już od ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie w sposób bezpośredni przekłada się na satysfakcje naszych klientów. Zgromadziliśmy zespół profesjonalistów, którzy są gwarancją kompleksowego wsparcia Państwa działalności biznesowej. Działamy skrupulatnie oraz wypracowaliśmy efektywne procedury weryfikacji i kontroli dokumentów. Z pewnością zadbamy o finanse skuteczniej niż inne biura rachunkowe we Wrocławiu. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
   

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz »

  Potrzebujesz pomocy w dziedzinie podatkowej lub księgowości? Biuro rachunkowe GDG Biznes w Bydgoszczy oferuje swoje usługi. Udzielamy pomocy w zakresie rachunkowości. Prowadzimy również księgi rachunkowe oraz sporządzamy i dostarczamy deklaracje rozliczeniowe do ZUS i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych . Sprawdź ofertę i skorzystaj z usług.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dynamiczne Biuro Rachunkowe DBR »

  Biuro rachunkowe DBR Sp. z o.o. Sp.k. jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Główną zasadą obowiązującą biuro we współpracy z Klientami jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy Licencję Ministra Finansów oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi do wysokości 20 000 Euro.

  Biuro rachunkowe DBR Sp. z o.o. Sp. k. świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze księgowej. Biuro Rachunkowe Ewa Dulak - pomoc rachunkowa w Krakowie i pomoc zdalna. Naszą wizytówką jest wysoce wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie i zadowolenie naszych klientów. Stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów poprzez ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji i rozwój.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »

Biura Rachunkowe - nowa strona:

Adres: