Podkategoria: Biura Nieruchomości

 • Sesje fotograficzne »

  Meritum Bydgoszcz to agencja nieruchomości ze znakomitą propozycją ofertową. U nas znajdziecie między innymi doskonałej klasy mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasze nieruchomości w Bydgoszczy są starannie dobierane, selekcjonowane. Proponujemy również działki, domy, hale czy kamienice. Współpraca z nami to nic innego jak profesjonalne i bezpieczny wynajem mieszkań oraz wiele więcej. Sprawdź już dzisiaj, wybierz idealną ofertę dla siebie

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - www.nieruchomoscinaraty.pl »

  Zapraszam do zapoznania się z najlepszym w Polsce sposobie zakupu nieruchomości gruntowych na raty bez udziału banku w programie agrofortis.
  AGROFORTIS - jest to  doskonały sposób na inwestowanie w nieruchomości na raty, który od samego początku cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów i znawców rynku nieruchomości oraz finansów.

  AGROFORTIS to jedyny kompleksowy program dla polskich inwestorów gruntowych. Dołącz do nas i zarabiaj, korzystając z wysokich stóp wzrostu cen - przy całkowitym bezpieczeństwie inwestycji!

  Dzięki AGROFORTIS zyskasz pewne i długotrwałe źródło dochodów. Grunty rolne to:

  Bezpieczna inwestycja

  Grunty rolne są dobrem ograniczonym i niepowtarzalnym, czyli takim, którego nie da się wytworzyć. To sprawia, że ich wartość zawsze wzrasta; nigdy nie będą tańsze niż w danej chwili. Inwestycja w ramach programu AGROFORTIS gwarantuje pełen zwrot kapitału.

  Duże korzyści przy minimalnym wkładzie

  Już przy zainwestowaniu 300 zł miesięcznie, dzięki mechanizmowi dźwigni finansowej będziesz mógł czerpać korzyści ze 100 proc. wartości gruntu, którego ceny sięgają setek tysięcy złotych. Średnia roczna stopa wzrostu cen gruntów rolnych w Polsce wynosi ok. 30 proc. Zyskujesz więcej niż osoby inwestujące w papiery wartościowe, fundusze czy działki budowlane!

  Zabezpieczenie na przyszłość

  W porównaniu z innymi nieruchomościami grunty rolne są obłożone niższymi podatkami i mniej podatne na wahania cen. Dzięki temu można je potraktować jako zabezpieczenie kapitału na czas kryzysu. Wpływy z inwestycji można przeznaczyć na przyszłą emeryturę. Na zakupie gruntów mogą skorzystać również Twoi bliscy - ziemię możesz zapisać im w spadku.

  Znakomite perspektywy

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  DĄBROWSKI GROUP oferuje usługi w zakresie sporządzania Świadectwo charakterystyki energetycznej, Audyt energetyczny, Certyfikat energetyczny, Sporządzanie świadectw energetycznych, Świadectwa energetyczne certyfikaty Kraków małopolska, Świadectwo energetyczne Kraków małopolska, Świadectwo energetyczne powiat krakowski, Tani certyfikat energetyczny Kraków małopolska, Tanie świadectwo energetyczne
  oraz dodatkowo doradztwa  z zakresu termomodernizacji.
  Od 1 stycznia 2009 r. zgodnie z Dyrektywą 2002/91/WE Parlamentu Europejskiego oraz Rady z dnia 16. grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków oraz przepisów ustawy z dnia 19. września 2007 r. o zmianie ustawy - Zarządzenie budowlane (Dz. U. Nr 191, poz. 1373) certyfikat energetyczny powinien posiadać każdy budowla nowy, jak oraz obecnie istniejący.
  Świadectwo charakterystyki energetycznej ważne jest 10 lat.
  Świadectwo wykonujemy osobiście (legalność oraz rzetelność usługi) metodą pełną, tudzież nie lecz uproszczoną, dzięki czemu otrzymają Państwo pewność niepodważenia dokumentu przez Starostwo powiatowe.
  Dajemy 100% gwarancję na naszą usługę - jeśli nie otrzymają Państwo odbioru budynku z uwagi na na źle zrobione świadectwo, gwarantujemy zwrot pieniędzy! ! !
   
  Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz doświadczeniem w dziedzinie przygotowywania wyżej wymienionej dokumentacji. Cechuje nas dokładność oraz fachowość oferowanych usług oraz dodatkowo indywidualne tryb aż do każdego zlecenia. Wybierając  nas otrzymają Państwo gwarancję jakości a terminowości wykonania certyfikatu energetycznego za rozsądną cenę.
  Świadectwo charakterystyki energetycznej jednakowożCertyfikat energetyczny? Oba określenia oznaczają to samo zaś stosuje się je zamienne. jak wygląda Świadectwo energetyczne natomiast jakie informacje zawiera? Certyfikat energetyczny zawiera podstawowe dane na temat budynku, dymisjonowanie, a oprócz tego ilość energii wymaganej do zaspokojenia potrzeb wynikających z ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji, a oprócz tego klimatyzacji wyrażonej w kWh/m2 rok
   DĄBROWSKI GROUP oferuje usługi w zakresie sporządzania Świadectwo charakterystyki energetycznej, Audyt energetyczny, Certyfikat energetyczny, Sporządzanie świadectw energetycznych, Świadectwa energetyczne certyfikaty Kraków małopolska, Świadectwo energetyczne Kraków małopolska, Świadectwo energetyczne powiat krakowski, Tani certyfikat energetyczny Kraków małopolska, Tanie świadectwo energetyczne
  , a ponadto doradztwa  z zakresu termomodernizacji.
  Świadectwo charakterystyki energetycznej ważne jest 10 lat.
  Świadectwo wykonujemy osobiście (legalność zaś rzetelność usługi) metodą pełną, a nie lecz uproszczoną, dzięki czemu otrzymają Państwo pewność niepodważenia dokumentu przez Starostwo powiatowe.

  Data dodania: 24 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowanie na własną rękę? Daj spokój! »

  Prowadzisz spółkę jednak nadal nie zdecydowałeś, kto będzie odpowiedzialny za prowadzenie obowiązku księgowania w Twojej firmie? A może rozważasz, że zajmiesz się tym zadaniem całkowicie na własną rękę? Dlaczego warto zlecić księgowość?
  Musisz zatem wiedzieć, że takie rozwiązanie jest zupełnie pozbawione jakichkolwiek podstaw. Przede wszystkim wynika to z faktu, iż poświęcanie swojego cennego czasu księgowaniu można poświęcić znacznie bardziej rentownym zajęciom. Wyobraź sobie w tym miejscu ile mógłbyś w tym czasie zaplanować nowych strategii biznesowych czy zawrzeć korzystnych kontraktów ze swoimi kontrahentami?
  Nie musisz się niczym przejmować! Dlatego właśnie znacznie większe uzasadnienie ma przekazanie księgowania do księgowego. Zatrudniona w takim miejscu dobra księgowa zajmie się wszystkim w sposób kompleksowy, a Ty będziesz mógł spać spokojnie o bezpieczeństwo Twoich finansów. Ważne przy wyborze biura księgowego jest zwłaszcza to, aby zapewniało ono ubezpieczenie na wypadek popełnienia błędów księgowych. Sprawdź także czy musisz samodzielnie dostarczać dokumenty, czy też biuro odbiera je z Twojej firmy!

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Acus wydawnictwo »

  Nowe Acus Wydawnictwo, zostało niedawno założone przez właściciela Księgarni na Tarchominie. Jego debiut wydawniczy to zatrważająca publikacja Antymatki prof. Grzegorza Łęcickiego. Acus Wydawnictwo nie boi się takich książek, Antymatki to książka traktująca o ciężkich relacjach rodzinnych pomiędzy matką - która zawsze była stawiana na piedestale - a dziećmi, które niejednokrotnie nie umieją sobie poradzić w życiu, muszą się leczyć u psychologów i psychiatrów, a w skrajnych przypadkach mordują lub okaleczają swoje matki. Temat bardzo ciężki, ale w teraźniejszych czasach bardzo wymagany, niestety coraz zazwyczaj dorośli już ludzie zdają sobie sprawę, że to aktualnie ich matka jest Antymatką, że są od niej uzależnieni, że nie mogą założyć sami swojej rodziny, że wręcz jak stworzą rodzinę to ich mamusia i tak doprowadzi do rozpadu. Zachęcamy zatem do zapoznania się z tą publikacją i odpowiedzmy sobie na postawione w niej pytania, żeby przekonać się czy któraś z nas - czytelniczek - nie jest tą tytułową Antymatką.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »

Biura Nieruchomości - nowa strona:

Adres: